סקירות וול סטריט 23.06.2011

     
המסחר בוול סטריט נפתח במגמה שלילית והמסכים נצבעו אדום על רקע פרסומי מאקרו מעורבים משוק הנדל"ן והתעסוקה בארה"ב והמשך החששות ממשבר חוב באירופה. סוכנות ה IEA הודיע כי תשחרר נפט בהיקף של 60 מיליון חביות ממאגרי החירום ותרמה לירידות בסקטור האנרגיה, מחיר החוזים על הנפט בבורסת הסחורות בשיקגו ננעלו בירידה של 4.6% לרמה של 91.02$ לחבית. קרן המטבע והאיחוד האירופי אישרו את תכנית הצנע של יוון, למעשה יוון התחייבה לסבב נוסף של העלאת מסים וקיצוצים בהוצאות בהיקף של 28 מיליארד יורו לתקופה של 5 שנים ובתמורה תזכה בחבילת הסיוע הראשונה בשלמותה בסך 12 מיליארד אירו ביולי. לקראת סיום הירידות במדדים המובילים מתמתנים ומדד הנאסד"ק עבר למגמה חיובית ועולה בשיעור של כ0.5%.


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 נתוני תביעות האבטלה עמדו 429000 דרישות ראשוניות, תחזיות הכלכלנים חזו שיעור דרישות נמוך יותר של 415000 דרישות.
 נתון מכירות הבתים החדשים לחודש מאי ירד ב 2.1% לרמה של 319 אלף מכירות בתים בקצב שנתי, הצפי טרם הפרסום עמד על מכירות בקצב שנתי של 305 אלף בתים.


 חדשות בולטות


 טבע (TEVA)  - ביהמ"ש זיכה את החברה מתביעה ייצוגית על סך 500 מיליון דולרים על כך שעליה להוסיף מידע בתוויות המוצרים שלה, ביהמ"ש קיבל את קו ההגנה של טבע כי התרופות הגנריות אושרו על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקני ה- FDA.
 חברת תאי הגזע בריינסטורם (סימול BCLI.OB) קיבלה סיקור מאנליסט בארה"ב לפיה מחיר המניה יזנק פי 5 בתוך חצי שנה למחיר של 1.4 דולר. בתגובה לסיקור מניית החברה מוסיפה לערכה כ 80%.
 התשואות על אג"ח אמריקאית ל 10 שנים נסחרות בעליה לרמה של 2.909%
 מחיר חבית נפט יורד בכ-3.88% למחיר של 91.7$ לחבית

 

 

מועד עריכת הסקירה:  23/06/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד