סקירות וול סטריט 22.06.2011

     
 מגמה מעורבת במסחר בארה"ב , לאחר יום עמוס באירועים שהתחיל ביוון שם זכתה הממשלה לאמון הפרלמנט בהצבעת אי האמון שנערכה שם אתמול לאחר סיום המסחר ונראה כי החסמים האחרונים שעמדו פני העברת תוכנית הצנע על ידי הממשלה היוונית הוסרו. בארה"ב פורסם מדד מחירי הבתים לחודש אפריל שעלה בניגוד לתחזיות, בנוסף הפרדרל ריזרב הודיע כי הריבית בארה"ב תישאר ללא שינוי וכי תוכנית ההרחבה הכמותית (QE2) הגיעה לסיומה.כאמור יום עמוס באירועים והשוק הגיב בעצבנות לכל דיווח, תחילת המסחר התאפיינה בירידות שערים לאחר פרסום נתוני המאקרו השוק עלה במקצת אך לא הצליח להחזיק את העליות ולקראת סיום השוק חזר להיסחר בטריטוריה השלילית.במסחר בסחורות מחיר הנפט עלה היום בכ-1% לרמה של 95.15 דולר, מחיר הזהב עומד על 1550 דולר לאונקיה. הסקטור הטכנולוגיה וסקטור השירותים הובילו את הירידות וירדו בכ-0.3% כל אחד מנגד סקטור התחבורה עלה בכ-0.23%. לקראת סיום המסחר המדדים המובילים נסחרים במגמה שלילית: הנסד"ק יורד בכ-0.58% והדאו ג'ונס יורד בכ-0.55%.


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 מחירי הבתים בארה"ב עלו בחודש אפריל בכ-0.8%  מדובר בעלייה ראשונה מאז חודש מאי 2010 לנתון זה. הערכות המוקדמות היו כי המחירים ירדו 0.2%
 הפדרל ריזרב הודיע היום כי הריבית במשק האמריקאי תישאר ללא שינוי ותהיה בין 0% ל 0.25%
 מלאי הנפט השבועי ירד בכ-1.7 מיליון חביות מדובר בנתון מעודד אל מול התחזיות שהעריכו כי המלאי ירד בכ-3.4 מיליון חביות


 חדשות בולטות


 חברת השילוח בין לאומי פדקס (FDX) דיווחה היום על רווח של 1.75 דולר למניה ברבעון הרביעי ועלייה של כ-12% בסך ההכנסות של החברה, מניית החברה הגיבה בעלייה של כ-3%
 מניית חברת סיווה (CEVA) עולה היום בכ-7% לאחר שבית ההשקעות אופנהיימר החל להמליץ על החברה בתשואת יתר עם מחיר יעד של כ-34$
 מחיר חבית נפט עומד על 95 דולר
 התשואות על אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בעלייה עם תשואה של 2.993

 


מועד עריכת הסקירה:  22/06/11


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד