סקירות וול סטריט 21.06.2011

     
האופטימיות חזרה לוול-סטריט, לפחות היום, כאשר המסכים נצבעו ירוק והמדדים המובילים עלו בשיעור של אחוז ולמעלה מזה החל מן הפתיחה. המשקיעים קיבלו היום רוח גבית מנתוני מאקרו שהפתיעו לטובה מתחום הנדל"ן. העיניים היום נשואות ליוון כאשר לקראת ערב תיערך הצבעת אי אמון בפרלמנט, הערכות מדברות על כך שראש ממשלת יוון, גור'ג פפנדריאו שהחליף שר אוצר ביום שישי יצלח בהצלחה את הצבעת אי האמון. פרט ליוון גם ספרד על הכוונת, היום פרסמה קרן המטבע הבינלאומית את מסקנותיה מהישיבה השנתית בנוגע לכלכלת ספרד. מהמסקנות עולה כי על ספרד להחיל רפורמות משמעותיות על מנת להוריד את 20% האבטלה ולצעוד לכיוון של צמיחה. לקראת סיום המדדים המובילים נסחרים בעליות שערים של כ-1.5% בממוצע. מדד הנאסדק מוסיף כ-2% לערכו בהובלת סקטור הטכנולוגיה.


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 נתון מכירות הבתים הקיימים לחודש מאי עמד על 4.81 מיליון יחידות בקצב שנתי. הנתון היה גבוה יותר מהצפי המוקדם שעמד על 4.75  מיליון יחידות בקצב שנתי אך נמוך מנתון חודש אפריל שעמד על 5.05 מיליון בתים.


 חדשות בולטות


 נוקיה (NOK) מזנקת היום בלמעלה מ 3% לאחר שחשפה את הסמארטפון החדש של, ה-N9 שמבוסס על תוכנה של מיקרוסופט (MSFT). השקת המכשיר מתוכננת לקראת סוף השנה. מניית חברת מיקרוסופט עולה בשיעור של כ-1%.
 הסלון האווירי בפריז שיימשך עד ל 26/6 ימשוך גם את תשומת לב המשקיעים ברחבי העולם, היום פורסם כי בואינג (BA) יצרנית המטוסים הגדולה בעולם תמכור לחברת מלזיה איירליינס 10 מטוסים בשווי של יותר מ 800 מיליון דולר.
 בסט ביי (BBY) מרכזת עניין לאחר שדיווחה על תוכנית לרכישה עצמית של מניות בהיקף של 5 מיליארד דולר. תכנית הרכישה העצמית מחליפה את התכנית הקודמת לרכישת מניות בהיקף של 5.5 מיליארד דולר. כמו כן דיווחה על העלאת דיבידנד ב-7% ברבעון השני ל 16 סנט למניה. מניית החברה מוסיפה לערכה כ2.7%.
 התשואות על אג"ח אמריקאית ל 10 שנים נסחרות בעליה לרמה של 2.983%
 מחיר חבית נפט עולה בכ-0.5% למחיר של 94.15$ לחבית

 

 


מועד עריכת הסקירה:  21/06/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

 

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד