סקירות וול סטריט 17.06.2011

     
יום נוסף של מגמה מעורבת במסחר בארה"ב, למרות פתיחה חיובית שקיבלה תמיכה מיוון שם הוחלף שר האוצר ופרסומם של 2 נתוני מאקרו מעורבים (אחד חיובי ואחד שלילי) מנגד פורסם היום דו"ח של קרן המטבע הבינלאומית אשר מבטא תחזית פסימית ומעריך כי הכלכלה הגלובלית בדרכה להאטה. כאמור החדשות החיוביות היום מגיעות מאירופה שם הוחלף היום שר האוצר של יוון ונראה כי הכלכלות המובילות באירופה החליטו לנסות ולמנוע את הגעתה של יוון למצב של חדלות פירעון. בשוק הסחורות מחיר הזהב עומד על 1529.6 דולר לאונקיה.  חברת ריסרץ' אין מויישן (RIMM)  דיווחה אתמול לאחר סיום המסחר כי היא מעדכנת את תחזיות הרווח שלה לשנה הקרובה כלפי מטה ומפטרת עובדים כתוצאה מכך צונחת מניית החברה בכ- 21.6% במחזור מסחר ענק. לקראת סיום המסחר ממשיכה המגמה המעורבת  הנאסד"ק יורד בכ-0.3% בעוד ה-s&p 500  והדאו ג'ונס עולים בכ-0.3%.


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 היום פורסם מדד סנטימנט הצרכנים לחודש יולי והוא עומד על 71.8 נקודות, מדובר בירידה של כ- 2.5 נקודות
 מדד האינדיקטורים המובילים פורסם היום והצביע על עלייה של כ-0.8%,הערכות היו כי העלייה תהיה  קטנה יותר ותסתכם בכ-0.2%.


 חדשות בולטות


 חברת אמדוקס הישראלית (DOX) דיווח היום על רכישת חברת ברידגווטר סיסטמס תמורת כ-211 מיליון דולר קנדי. מניית החברה מגיבה בירידה של כ-1.95%.
 חברת פנדורה (P) אשר מפעילה רדיו אינטרנטי והונפקה בתחילת השבוע ולדעת רבים מסמלת את פקיעת בועות הטכנולוגיה שהתפתחה בשוק נסחרת גם היום במגמה שלילית ומחיר המניה עומד על 13.3$ מדובר במחיר נמוך ממחיר ההנפקה.
 מחיר חבית נפט עומד על 95.125 דולר
 התשואות על אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בעלייה עם תשואה של 2.94

 


מועד עריכת הסקירה:  17/06/11


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד