סקירת וול סטריט ה- 16.06.11

 
מגמה מעורבת במסחר בארה"ב,לאחר פתיחה חיובית השתנתה המגמה בוול סטריט והמדדים המובילים עברו לירידות וזאת כהמשך ישיר לנעילה השלילית באסיה ואירופה הירידות קיבלו תמיכה משורה של נתוני מאקרו מאכזבים שפורסמו היום בארה"ב. בשוק הסחורות מחיר הנפט ירד בכ-0.16% לרמה של 94.6 דולר לחבית מחיר הזהב ירד גם ועומד על 1526.6 דולר לאונקיה.חברת הרדיו האינטרנטי פנדורה שהונפקה לפני יומיים והגיעה אתמול במהלך המסחר למחיר שיא לאחר עלייה של כ-56% אשר נמחקה כולה לקראת סיום המסחר אתמול , יורדת היום בכ-24.5% ויש הטוענים שמדובר בביטוי להתפוצצות הבועה שלטענתם התפתחה בשוק. התשואה על האג"ח של ארה"ב לתקופה של שנתיים הגיעו היום לשפל כל הזמנים. נראה כי החשש שיוון לא תצליח לעמוד בהתחייבויותיה ותגרור אחרי מוסדות פיננסיים שונים ואולי אפילו מדינות נוספת משפיע על חששות המשקיעים ביטוי לכך אפשר לראות בתשואה על האג"חים הקצרות של ארה"ב ובמדד ה-VIX שמכונה גם מדד הפחד ועלה היום בכ- 6.5% לקראת סיום המסחר נראה כי הירידות מתמתנות הנאסד"ק יורד בכ-0.4% בעוד ה-s&p500 עולה בכ-0.15% .


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 מספר דורשי האבטלה בארה"ב לשבוע החולף ירד לרמה של 414 אלף תביעות.
 הגירעון התקציבי בארה"ב התרחב לרמה של 119.3 מיליארד ברבעון הראשון מדובר על גירעון בגודל 3.2% מהתמ"ג.
 התחלות הבניה בארה"ב לחודש מאי הצביעו על עלייה של 3.5% מדובר בקצב גידול שנתי של 560 אלף יחידות.


 חדשות בולטות


 חברת טאואר הישראלית (TSEM) עולה יום בכ-6.14% לאחר שקיבלה המלצת קניית
 מחיר חבית נפט עומד על 94.85 דולר
 התשואות על אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בעלייה עם תשואה של 2.9

 


מועד עריכת הסקירה:  16/06/11


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד