סקירות וול סטריט 14.06.2011

     
המסחר בוול סטריט התנהל היום במגמה חיובית, וזאת כהמשך ישיר למגמה ששלטה היום באסיה ואירופה. אירוע נוסף שחיזק את המגמה החיובית בשווקים היה פרסום נתוני המכירות הקמעונאיות בארה"ב שאומנם הצביעו על ירידה ביחס לחודש הקודם אך הירידה הייתה מתונה ביחס לתחזיות.נותני מאקרו חיוביים שפורסמו היום בסין הפיגו את החששות כי הכלכלה הסינית נכנסת לתקופת האטה וסיפקו תמיכה למגמה החיובית בשווקים.מנגד משבר תקרת החוב בארה"ב ומשברי החוב של מדינות אירופה השונות ממשיכים להעיב על המסחר. גם בשוק הסחורות שלטה המגמה החיובית, מחיר הנפט עלה בכמעט 2% וחצה את רף ה99 דולר לחבית. הזהב נסחר גם הוא במגמה חיובית ועומד כרגע על 1525 דולר לאונקיה. לקראת סיום המסחר מתנהל במגמה חיובית , הנאסד"ק עולה בכ-1.45% והדאו ג'ונס עולה בכ- 1%. 


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 נתוני המכירות הקמעונאיות לחודש מאי פורסמו היום והצביעו על ירידה של 0.2% למרות שמדובר בנתון שלילי ניתן לראות נחמה מסיומת בכך שהירידה הייתה קטנה מהתחזיות שהעריכו כי הירידה תהיה כ- 0.3%
 מדד מחירים לצרכן לחודש מאי שפורסם היום הצביע על עלייה של כ0.2% בעוד התחזיות העריכו עלייה מתונה יותר של כ-0.1%.
 נתוני המלאים העסקיים בארה"ב פורסמו גם הם היום והצביעו על עלייה של 0.8% ברמות המלאי.


 חדשות בולטות


 חברת ריט הישראלית (RITT) אשר עוסקת בניהול תשתיות תקשורת הודיע היום כי חתמה על הסכם אסטרטגי עם חברת סמסונג כתוצאה מכך עלה מחיר המניה בכ- 167% בהיקף מסחר חריג.
 חברת נוקיה (NOK) דיווחה היום כי הגיעה להסכם עם חברת אפל (AAPL )  בנוגע לסכסוך המשפטי המתנהל בין החברות על הפרת פטנטים. כתוצאה מכך עלתה מניית חברת נוקיה בכ-2.78%
 מחיר חבית נפט עומד על 99.25 דולר
 התשואות על אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בעלייה עם תשואה של 3.099

 


מועד עריכת הסקירה:  14/06/11


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד