סקירות וול סטריט 13.06.2011

     
מגמה מעורבת במהלך המסחר בארה"ב, כאשר ברקע פורסמה אזהרה נוספת לגבי יכולתה של יוון לעמוד בחובותיה.  בנוסף פורסמו היום נתוני ההלוואות בסין אשר הצביעו על ירידה בהיקף ההלוואות שניתנו בחודש אפריל, מדובר בנתון מדאיג שעלול לסמן על כניסה למיתון גלובלי. מנגד סדרה של מיזוגים ורכישות דווחו היום במהלך המסחר ובכך נתנו רוח גבית לחיזוק המגמה החיובית שלטה לפרקים. מחיר הנפט ירד היום בכ-2.11% לרמה של 97.2 דולר לחבית ,מחיר הזהב עלה קלות לרמה של 1518.5 דולר לאונקיה.לקראת סיום המסחר המדדים המובילים נסחרים במגמה מעורבת: הנאסד"ק יורד בכ-0.14% וה-s&p500 עולה בכ-0.1%. את הירידות הוביל סקטור האנרגיה שירד היום בכ-1.08% 


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט

 לא פרסמו היום נתוני מאקרו בולטים


 חדשות בולטות


 מניית חברת טאוור הישראלית (TSEM) עלתה היום בכ-4.8% לאחר שעדכנה את צפי ההכנסות שלה לרבעון הראשון לאור רכישת המפעל שביצעה ביפאן.
 מניית חברת נס הישראלית (NSTC) עלתה ביום בכ- 13.6% בהיקף מסחר חריג וזאת לאור הדיווח כי קרן אמריקאית עומדת לרכוש את החברה.
 מחיר חבית נפט עומד על 96.9 דולר
 התשואות על אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בעלייה עם תשואה של 2.99%

 


מועד עריכת הסקירה:  13/06/11


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד