סקירות וול סטריט 10.06.2011

     
יום המסחר האחרון לשבוע זה נצבע אדום וסגר שבוע שלילי בוול סטריט כשהמדדים רושמים את רצף הירידות הארוך ביותר מאז שנת 2002 –  שבוע שישי רצוף של ירידות. פרט לאירועים המאקרו כלכליים והאיום בהורדת דירוג האשראי של ארה"ב והחששות ממשבר חוב באירופה, הפד היום מושך את השוק מטה בהובלת סקטור הפיננסים לאחר ההודעה כי בכוונתו להגדיל את מספר הבנקים שיידרשו לבצע מבחני לחץ על מנת שיוכלו לחלק דיבידנדים. לנתוני התעסוקה המאכזבים שפורסמו השבוע הצטרף היום נתון האינפלציה שנראה כי החליטה להרים את הראש עת פורסמו נתוני היבוא והיצוא. לקראת סיום המסחר המדדים המובילים נסחרים בירידות שערים של כ-1% בהכבדת סקטור הפיננסים.


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 נתון האינפלציה בארה"ב פורסם בדמות מחירי היבוא והיצוא כשעה לפני פתיחת המסחר. מהנתונים עולה כי מחירי היבוא עלו ב0.2% בחודש מאי.


 חדשות בולטות


 טויוטה (סימול TM) נמצאת במוקד לאחר שחתכה את תחזית הרווח השנתית ל3.5 מיליארד דולר, החברה דיווחה כי הירידה ברווח בעקבות רעידת האדמה ואסון הצונאמי ביפן וייסוף הין מול הדולר.
 אמש הודיעה סיטיגרופ (סימול C) כי במסגרת הפריצה למחשבי הבנק נגנב מידע על 200 אלף כרטיסי אשראי עם פרטי בעליהם.
 ענקית הטכנולוגיה גוגל (GOOG) רכשה חברת פרסום באינטרנט העונה לשם אדמלד תמורת 400 מיליון דולר, כך לפי דיווח בבלוג טכנולוגי.
 התשואות על אג"ח אמריקאית ל 10 שנים נסחרות בירידה לרמה של 2.971%
 מחיר חבית נפט יורד בכ-2.53 % למחיר של 99.35$ לחבית

 

 


מועד עריכת הסקירה:  10/06/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד