סקירות וול סטריט 09.06.2011

     
מגמה חיובית בוול סטריט, לאחר שישה ימי מסחר רצופים שהתנהלו בירידות שערים חזר היום הצבע הירוק למסכים.השוק הגיב בחיוב לנתוני המאקרו שפורסמו היום, בעיקר לצמצום המפתיע בגירעון המסחרי של ארה"ב.בשוק הסחורות הנפט מגיב היום להחלטת ועידת אופ"ק שקבעה כי תפוקות הייצור של חברותיה לא יעלו, כתוצאה מכך חוצה מחיר חבית נפט את רף מאה הדולר לחבית ונעצר על רמה של 101.87 דולר לחבית מדובר בעלייה של 1.12%. הענפים שמובילים את העליות הם: סקטור האנרגיה שעולה בכ1.2% וסקטור חומרי הגלם  אשר עולה בכ-1.55%.לקראת סיום המסחר המדדים המובילים נסחרים במגמה חיובית כאשר ה S&P 500 עולה בכ-0.95% , הדאו ג'ונס עולה בכ- 0.85% והנסד"ק עולה בכ-0.6%


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 תביעות דמי האבטלה הראשוניות  לשבוע החולף עמדו על 422 אלף, מדובר בגידול של כ- 1000 דורשי אבטלה חדשים.
 היום פורסם כי המאזן המסחרי של ארה"ב התכווץ בכ- 6.7%  ועומד על 43.7 מיליארד דולר הצפי היה שהמאזן יתרחב לכ-48 מיליארד דולר.


 חדשות בולטות


 חברת אורמת הישראלית (ORA) אשר הכריזה אתמול כי קיבלה הזמנה לבניית תחנת כוח גיאותרמית בהיקף של כ-130 מיליון דולר וכתוצאה מכך עולה המנייה בכ-8.35%
 חברת נובל אנרג'י (NBL) ריכזה עניין רב היום במהלך המסחר לאחר שדיווחה כי היא מצטרפת לקידוח לחיפוש נפט וגז טבעי במערב אפריקה, מניית החברה הגיבה בעלייה של כ-1.44%
 מחיר חבית נפט עומד על 101.75 דולר
 התשואות על אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בעלייה עם תשואה של 2.99%

 


מועד עריכת הסקירה:  09/06/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד