סקירות וול סטריט 08.06.2011

 
מסחר תנודתית עבר היום על השוק בארה"ב, המסחר נפתח במגמה מעורבת בעקבות ירידות שערים חדות באירופה (הבורסות באירופה הגיעו לשפל של 11 שבועות) וסיום מסחר במגמה מעורבת בבורסות באסיה. בסביבות השעה תשע פורסם ספר הבז' אשר הצביע על האטה בצמיחה הכלכלית בארבע מתוך 12 המחוזות המסוקרים. נאום הנגיד האמריקאי אתמול המשיך לרכז עניין ולעורר הדים במהלך המסחר בנאומו התייחס הנגיד לשיעור האינפלציה שאותו הגדיר כ"מדאיג" אך הנגיד מיהר לסייג ואמר שלדעתו אין מדובר בהוכחה כי האינפלציה יוצאת משליטה,בנוסף התייחס הנגיד לקיצוצים הצפויים בתקציב המדינה אשר עומדים בסלע המחלוקת בין הרפובליקנים לדמוקרטים ואמר כי לקיצוצים בתקציב יש יכולת לפגוע בצמיחה הכלכלית. בגזרת הסחורות הנפט עולה בכ-1.9% לרמה של 100.9 דולר לחבית לאור הדיווח כי מדינות אופ"ק החליטו שלא להעלות את תפוקת הייצור היומית למורת רוחה של סעודיה שרצתה להעלות את הכמות המיוצרת ובכך להוריד את מחיר הנפט בכדי לתמוך בכלכלה העולמית ולפגוע בכדאיות של פיתוח מקורות אנרגיה חלופיים. כתוצאה מכל האירועים האלה התחזקה המגמה השלילית בוול סטריט ונראה כי השוק הולך לסגור יום מסחר נוסף שבו שולט הצבע האדום, מדובר במגמה שנמשכת כבר שישה ימים וזו תקופת הירידות הארוכה ביותר מאז שנת 2008.
לקראת סיום המדדים המובילים נסחרים במגמה שלילית : הנאסד"ק  יורד בכ- 0.9% והS&P500  יורד בכ-0.35%


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 במהלך היום פורסם ספר הבז' אשר מסקר את הפעילות הכלכלית ב 12 מחוזות בארה"ב וממנו עולה כי ב 4 מחוזות חלה האטה בצמיחה בחודשי אפריל ומאי בנוסף חלה האטה בתפוקות הייצור או מנגד עולה כי בסקטור השירותים, סקטור הטכנולוגיה וסקטור השירותים המקצועיים הייתה צמחיה בקצב יציב לאורך התקופה הנ"ל על פי הסקר שוק העבודה בארה"ב ממשיך להשתפר.


 היום פורסמו  מלאי הנפט בארה"ב אשר ירדו ב4.8 מיליון חביות אל מול צפי לעלייה של 2.9 מיליון חביות. 

 חדשות בולטות


 חברת אורמת הישראלית (ORA) דיווחה היום כי קיבלה את ההזמנה הגדולה ביותר בהיסטוריה של הקבוצה מחברה ניו זילנדית לבניית תחנת כוח גיאותרמית היקף העסקה מוערך בכ-130 מיליון דולר  כתוצאה מכך עלתה המנייה בכ- 1.75%
 מחיר חבית נפט עומד על 100.875 דולר
 התשואות על אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בירידה עם תשואה של 2.96%


מועד עריכת הסקירה:  08/06/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד