סקירות וול סטריט 07.06.2011

     
לאחר תקופה לא קצרה של ירידות התנהל היום המסחר בארה"ב בעליות שערים. את מירב העניין מרכז הנאום הצפוי של בן ברננקי נגיד הבנק המרכזי בארה"ב אשר צפוי לנאום היום לקראת סיום המסחר, הנגיד צפוי להתייחס לסופה הקרב של תוכנית ההרחבה המוניטרית (QE2) ודו"ח התעסוקה המאכזב שפורסם לאחרונה.השוק קיבל היום תמיכה מנשיא ארה"ב שאמר כי אינו חושש שהכלכלה האמריקאית תיכנס למיתון נוסף בזמן הקרוב מנגד הביע הנשיא מורת רוח מקצב יצירת מקומות העבודה החדשים בארה"ב אשר לטענתו אינו מספק. הנפט ממשיך לרכז עניין בשוק הסחורות ועולה היום בכ-0.6% לרמה של 99.6 דולר לחבית כאשר ברקע פורסם כי סעודיה עתידה להגדיל את תפוקת הנפט היומית שלה בכ-200 אלף חביות במטרה להוזיל את מחיר הנפט ובכך לסייע לכלכלה העולמית סיבה נוספת וחשובה לא פחות מבחינת הסעודים היא רצונם לצמצם את הצורך בפיתוח ומציאת מקורות אנרגיה אחרים. לקראת סיום המסחר (ולאחר תחילת נאומו של ברננקי) המדדים המובילים נסחרים במגמה מעורבת: הנאסד"ק  עולה בכ-0.15% וה-S&P500  עולה בכ-0.1%


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 לא פורסמו היום נתונים מהותיים


 חדשות בולטות


 החדשות הרעות ממשיכות לרדוף את חברת נוקיה (NOK) והיום היא ספגה הורדת דירוג לרמה של BBB מסוכנות הדירוג פיץ' מניית החברה הגיבה בירידיה של כ-1% בנפח מסחר חריג מהרגיל.
 מניית חברת אפל (AAPL ) מרכזת עניין רב ונסחרת היום בירידה של כ-1.6% לאחר שהציגה אתמול בכנס מפתחים את טכנולוגיית הענן ומערכת ההפעלה החדשות שלה למרות ציפיות המשקיעים לא דיווחה אתמול החברה על השקת האייפון 5.
 מניית חברת אמפל אמריקן (AMPL) עולה היום בכ- 6.6% לאור הפרסום כי הזרמת הגז ממצרים לישראל תחודש בימים הקרובים.
 מחיר חבית נפט עומד על 99.35 דולר
 התשואות על אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בעלייה בתשואה של 3.01%

 


מועד עריכת הסקירה:  07/06/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד