סקירות וול סטריט 03.06.2011

 
יום נוסף של ירידות שערים עובר על הבורסות בארה"ב בעקבות המשך פרסום נותני מאקרו מאכזבים בארה"ב אשר מצביעים כי ההתאוששות השוק האמריקאי עדיין רחוקה. מנגד דווקא מאירופה הגיעו היום חדשות מעודדות לאור הדיווח כי אושרה חבילת הסיוע של קרן המטבע העולמית והאיחוד האירופי ליוון. אבל גם חדשות אלה למרות שמיתנו את הירידות לא הצליחו לשנות את המגמה השלילית הכללית. בשוק הסחורות המגמה הייתה מעורבת, מחיר הנפט עולה בכ-0.1 לרמה של 100.5 דולר לחבית ומחיר הזהב נשאר יציב ברמה של 1,542$ לאונקיה.סקטור הטכנולוגיה יורד בכ-1.16% מה שהופך אותו ל"מוביל" הירידות.לקראת סיום המדדים המובילים ממשיכים להיסחר במגמה שלילית: הנסד"ק יורד בכ- 1.17% ומדד ה- S&P500יורד בכ-0.75%


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 היום פורסם דו"ח התעסוקה וממנו עולה כי נוספו למשק האמריקאי כ-54 אלף משרות חדשות בעוד שיעור האבטלה עלה לרמה של כ-9%  מדובר בנתון מאכזב לכל הדעות, ציפיות הכלכלנים העריכו כי מספר המשרות החדשות יעמוד על כ-125 אלף.
 מדד מנהלי הרכש למגזר השירותים לחודש מאי פורסם גם הוא היום ועומד על 54.6 מדובר בנתון מעודד במקצת אל מול צפי  של 54 נקודות


 חדשות בולטות


 מניית חברת אייר מת'ודס (AIRM) עולה היום בכ-19% לאחר שהחברה דיווחה כי יצאה לדרך עסקת מיזוג עם חברת אייר הולדינג קורפ שווי העסקה מוערך בכ- 200 מיליון דולר, שתי החברות עוסקות בפתרונות לתחבורה רפואית אווירית.
 חברת טבע (TEVA) הישראלית ממשיכה לרכז עניין לאור פרסום העבודה שמנכ"ל החברה שוהה בהודו ובוחן שיתופי פעולה חדשים בשוק זה. מניית החברה מגיבה בירידה של כ- 0.5%
 חברת וריפון (PAY) פרסמה אתמול את דוחותיה לאחר סיום המסחר בארה"ב, מהדוחות עולה כי החברה הכתה את התחזיות הכנסות החברה עמדו על 292 מיליון דולר אל מול תחזית הכנסות של 285 מיליון דולר והרווח למנייה עמד על 46  סנט אל מול תחזית של 43 סנט למנייה.
 מחיר חבית נפט עומד על 100.425 דולר
 התשואות על אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בירידה עם תשואה של 2.99%

 


מועד עריכת הסקירה:  03/06/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד