סקירות וול סטריט 02.06.2011

     
המסחר בוול סטריט התנהל היום במגמה מעורבת הגורמים הם: נתוני מאקרו מאכזבים שפורסמו בארה"ב ותחושה כללית שלילית לאור הירידות החדות אתמול במהלך המסחר לרבות הורדה נוספת של דירוג החוב של יוון והתגברות החששות מהחרפת משבר החוב באירופה עקב התבטאויותיו של יו"ר הבנק המרכזי באירופה אשר הציע כי האיחוד יקים משרד אוצר משותף לחיזוק שליטת האיחוד במצב הפיננסי של המדינות החברות בו, במידה והטיפול במשבר יכשל. מגזר הבנקאות ריכז עניין רב היום לאור הודעת סוכנות הדירוג מוד'יס כי תבחן את דירוגם של סיטי גרופ, בנק אוף אמריקה ווולס פארגו שהם שלושת הבנקים הגדולים בארה"ב בנוסף דיווחו סוכנויות הידיעות כי בית ההשקעות גולדמן זאקס קיבל צו לספק מידע על תפקידו במשבר האחרון. המסחר בנפט עבר להתנהל במגמה חיובית שבאה לידי ביטוי בעלייה של 0.25% לרמה של 100.55 דולר לחבית בעוד שמוקדם יותר מחיר חבית אחת ירד מתחת לרף ה99 דולר לאור פרסום דוח המלאים שהצביע על גידול בכמות המלאים השבועיים. לקראת סיום המסחר המדדים המובילים נסחרים במגמה מעורבת כאשר הנאסד"ק עולה בכ- 0.2% בעוד מדד הדאו גו'נס יורד בכ-0.3%.


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 מספר דורשי האבטלה לשבוע שעבר עמד על 422,000, מדובר בירידה של כ-6,000 איש אומנם מדובר בנתון חיובי אך הציפיות היו לירידה גדולה במספר מבקשי האבטלה
 פריון העבודה לרבעון הראשון עודכן היום כלפי מעלה מרמה של 1.6% לרמה של 1.8%
 ההזמנות ממפעלים בארה"ב ירדו בחודש אפריל ב-1.2% הציפייה הייתה שמספר ההזמנות ירדו בכ-1%.
 דוח המלאים לשבוע שעבר פורסם היום והצביע על גידול של כ-2.9 מיליון חביות נפט במלאי.


 חדשות בולטות


 חברת קורינתיאן קולג'ס (COCO) אשר עוסקת בפיתוח ממשקים ללימוד מרחוק זינקה היום בכ-27% וריכזה עניין רב במהלך המסחר בעקבות שינוי רגולטורי בארה"ב
 חברת טבע (TEVA) אשר דיווחה כי קיבלה אישור FDA לשיווק גירסה גנרית של תורפה לטיפול במחלת האלצהיימר כתוצאה מכך  עלה מחיר המניה בכ-1%
 מחיר הנפט עלה בכ-0.22%  לרמה של כ- 100.5 דולר לחבית
 התשואות על אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בעלייה עם תשואה של 3.03%

 


מועד עריכת הסקירה:  02/06/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד