סקירות וול סטריט 01.06.2011

 
המסחר בארה"ב התנהל היום במגמה שלילית כתוצאה מנתוני מאקרו מאכזבים: דו"ח ה-ADP  שפורסם היום והציג ירידה תלולה במספר המשרות החדשות ונתוני מדד מנהלי הרכש שהצביעו גם הם על ירידיה חדה ביחס לנתוני החודש הקודם.גורמים נוספים שחיזקו את המגמה השלילית היו: סגירה שלילית בבורסות אסיה לרבות נתונים מאכזבים שפורסמו מוקדם יותר היום בסין ומצביעים על האטה בצמיחה התעשייתית במדינה. ביוון יצאו התושבים להפגין בצורה אלימה ביותר נגד תוכנית הצנע המתוכננת של הממשלה והחששות כי משבר החוב של יוון עשוי לצאת מידי שליטה הולכים וגוברים.חברת נוקיה המשיכה לרכז עניין רב במהלך, מחיר המניה ירדה היום בכ-4.42% במחזור מסחר ענק כשברקע מתגברות השמועות שחברת מייקרוסופט מתכוונת לרכוש את החברה.בשוק הסחורות מחיר הזהב עלה בכ-0.2% לרמה של 1547דולר לאונקיה והנפט ירד בכ-2.4% לרמה של כ- 100$ לחבית. לקראת סגירה המדדים המובילים נסחרים במגמה שלילית ומציגים ירידה שלכ- 2% כל אחד.


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 היום פורסם דו"ח התעסוקה המקדים לחודש מאי שהצביע על התווספות של 38אלף משרות חדשות מדובר בנתון מאכזב לאור הציפיות שהעריכו כי הנתון יעמוד על תוספת של כ- 170 אלף משרות.
 מדד מנהלי הרכש לחודש מאי עמד על 53.5 נקודות בחודש אפריל עמד מדד זה על 60.4 נקודות. מדובר בירידה החודשית החד ביותר מאז 1984


 חדשות בולטות


 חברת נוקיה (NOK) ממשיכה לרכז עניין רק ונסחרת במחזור מסחר ענקי וזאת לאחר שהיום במהלך המסחר הגיעה מחיר המניה לשפל של 13 שנה , בהמשך היום לאור שמועות על כוונתה של חברת מייקרוסופט (MSFT) לרכוש את החברה התאוששה קצת המניה וקראת סיום היא נסחרת בירידה של "רק" 4.5%.
 חברת ג'נרל מוטורס (GM) דיווחה היום כי מכירות הרכבים בארה"ב ירדו בכ-2.1% בחודש מאי בניגוד לתחזיות החברה שהעריכו כי היה גידול של כ-2% כתוצאה מפרסום נתון זה ירד מחיר המניה בכ-5%.
 מניית חברת (RADA) זינקה היום בכ- 30% לאחר פרסום דוחות חיוביים. בדוחות ציינה החברה כי הכנסותיה הסתכמו בכ-7.79 מיליון דולר בעוד בתקופה המקבילה אשתקד עמדו הכנסותיה על כ- 4.5 מיליון דולר. לקראת סיום המסחר המניה מיתנה את העליות ונסחרת בעלייה של כ-9%

 מחיר הנפט ירד בכ-2.4%לרמה של כ- 100 דולר לחבית
 התשואות על אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בירידה בתשואה של 2.96%

 


מועד עריכת הסקירה:  01/06/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד