סקירת וול סטריט ה 23.05.11

מסחר בארה"ב נפתח ונסחר לכל אורך היום בירידות שערים,לא פורסמו היום נתוני מאקרו מהותיים ולכן את הירידות ניתן לייחס להתגברות החששות מפני משבר חובות באירופה וזאת כתוצאה מהורדת הדירוג של יוון ותחזיות החוב העדכניות של איטליה. בנוסף גוברות ההערכות כי המשק הסיני בדרך להאטה כלכלית .גם בשוק הסחורות שלט היום הצבע האדום במסכים,כאשר הנפט ממשיך את מגמת הירידה מהימים האחרונים ונסחר ברמה של 97.525$ לחבית, נתון שמבטא ירידה של 2.57% מנגד מחיר הזהב עולה ביום בכ-0.4% ל1,516$ לאונקיה.משבר ההנהגה שעובר על קרן המטבע הבין לאומית מעיב גם הוא על השווקים ועדיין לא ברור מי ימונה למחליפו של דומיניק שטראוס-קאהן כראש הקרן לאחר פרישתו מהתפקיד עקב שערוריית האונס שבה הוא מעורב.נכון להיום השם החם בבורסת השמות של המחליפים האפשריים הוא כריסטין לגארד אשר מכהנת כשרת האוצר של צרפת. סקטור הטכנולוגיה וסקטור הבריאות מובילים את הירידות בשווקים ויורדים בכ-1.48% ו1.47% בהתאמה. לקראת סיום המסחר המגמה השלילית מתמתנת, הנאסד"ק נסחר בירידה של 1.3%  והS&P500 – נסחר בירידה של כ-1%.


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 לא פורסמו היום נתוני מאקרו מהותיים


 חדשות בולטות


 מניית חברת אלביט הדמיה הישראלית (EMITF) יורדת היום בכ- 22.37% כהמשך ישיר של הירידות מוקדם יותר היום בתל אביב, היום פרסמה החברה כי היא יוצאת במהלך של רכישה  עצמית לכל סדרות האג"ח שהיא הנפיקה, בנוסף דווח על ניסיון להגיע להסדר חוב מול בנק הפועלים . אירועים אלה הפילו את מחיר המניה.
 לינקאין (LNKD)   הרשת החברתית שהונפקה בשבוע שעבר ממשיכה לרכז עניין רב גם בפתיחת השבוע הזה, המנייה שיש  אשר מגדירים אותה כסממן של התפתחותה של בועה טכנולוגית חדשה איבדה היום כ-4.45% מערכהץ
 מחיר הנפט ירד בכ- 2.55% לרמה של 97.55 דולר לחבית נפט.
 התשואות על אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בירידה בתשואה של 3.13%

 


מועד עריכת הסקירה:  23/05/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד