סקירות וול סטריט 20.05.2011

 
שינוי מגמה בארה"ב, לאחר יומיים חיוביים התנהל היום המסחר בארה"ב בירידות שערים, הגורמים שהשפיעו על הכיוון השלילי היו: הורדת הדירוג ליוון ב- 3 רמות ל B+  שפורסמה במהלך היום והחששות כי בועת טכנולוגיה מתחילה להתפתח לאור הזינוק החד במניית חברת לינקדאין (כ-100%) מיד לאחר הנפקתה אתמול.גאפ, חברת הביגוד הגדול בארה"ב פרסמה היום את דוחותיה לרבעון הראשון שאומנם הציגו שורה תחתונה חיובית והכו את תחזיות האנליסטים, אך טמנו בתוכם גם תחזיות גרועות לעתיד וכתוצאה מכך ירד מחיר המניה בכ-17%. המסחר בסחורות התאפיין בתנודתיות, נכון לכתיבת שורות אלה הנפט עולה כ-1% לרמה של 99.95 דולר לחבית והזהב עולה גם הוא כאשר המחיר לאונקיית זהב אחת עומד על 1512 דולר מדובר בעלייה של 0.3%. סקטור הקונגלומרטים הוביל את הירידות בשווקים עם ירידה של כ- 1.52%. לקראת סיום המדדים המובילים יורדים בכ- 0.5%.


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 לא פורסמו נתוני מאקרו מהותיים

 חדשות בולטות


 היום דווח כי אירע פיצוץ באחד ממתקני הייצור של מכשיר האייפון של חברת אפל (AAPL), בשלב זה עוד לא ברור אם תהיה פגיעה בכמויות המיוצרות אך מניית החברה ספגה ירידה של כ-1.2% וריכזה עניין רב במהלך המסחר.
 מניית חברת ברנס אנד נובל (BKS) עולה בכ- 30% על רקע הצעת הרכש שקיבלה מחברת ליברטי מדיה שעומדת על 17$ למניה, היקף העסקה מוערך בכ- מיליארד דולר.
 מחיר הנפט עלה בכ- 1.24% לרמה של 100.15 דולר לחבית נפט.
 התשואות על אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בירידה בתשואה של 3.15%

 


מועד עריכת הסקירה:  20/05/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד