סקירות וול סטריט 19.05.2011

     
המסחר בוול סטריט התאפיין היום במגמה מעורבת,הגורמים שהשפיעו על המסחר הם:  מצד אחד נעילה מעורבת באסיה ונעילה חיובית באירופה, מנגד פרסום נתוני מאקרו מאכזבים בארה"ב וחשש שכלכלת יפן תיכנס למיתון נוסף בעקבות רעידת האדמה, בנוסף לחששות המשקיעים מהסיום הצפוי של תוכנית ההרחבה הכמותית ביוני הקרוב.את ההצגה גנבה ההנפקה המוצלחת של חברת לינקדאין אשר המריאה  ב117% לאחר ההנפקה. שוק הסחורות נסחר גם הוא בתנודתיות מחיר הנפט התחיל בעליות ועבר לירידות שערים ונסחר לקראת סיום במגמה שלילית. ברקע למסחר בנפט פורסמו היום חששות סוכנות האנרגיה הבינלאומית על השפעה שיש למחירי הנפט העולים מאז ספטמבר על התאוששות הכלכלה העולמית. הזהב גם הוא נסחר בירידות ואיבד היום כ-0.5% מערכו, מחיר אונקייה עומד על 1,488$. את העליות הוביל זה היום השני ברציפות סקטור האנרגיה אשר הוסיף כ-1.63%. לקראת סיום המדדים המובילים נסחרים במגמה חיובית: הנסד"ק עולה בכ-0.28% והדאו-ג'ונס עולה בכ-0.29%.


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 מספר דורשי העבודה החדשים בארה"ב ממשיך לרדת ועומד על 409,000 זה השבוע השני ברציפות.
 נתון מכירות הבתים הקיימות בארה"ב ירד בחודש אפריל ב-0.8%
 מדד האינדיקטורים המובילים של חודש אפריל מגלם ירידה של 0.3% זוהי הירידה הראשונה מאז חודש יוני בשנה שעברה .


 חדשות בולטות


 כאמור היום הונפקה חברת לינקדין (LNKD) ההנפקה הייתה מוצלחת מאוד ומניית החברה עלתה בכ- 116% ממחיר התחלתי של 45$ למחיר של 97.75$ לקראת סגירת המסחר.
 חברת דלתא הגליל הישראלית (DELTY)   פרסמה היום את דוחותיה החיוביים אשר הצביעו על גידול במכירות ברמה של12% ביחס לתקופה המקבילה אשתקד. החברה נסחרת במסגרת הפינק שיטס, ולמרות הנתונים החיוביים מחיר המניה ירד בכ-4.69%
 חברת טאואר (TSEM) אשר לפני מספר ימים את דוחותיה בחזקים לרבעון הראשון ממשיכה לרכז עניין וקיבלה היום המלצת "תשואת יתר" מבית ההשקעות האמריקאי זאקס. כתוצאה מכך עלה מחיר המנייה בכ-7.53%
 מחיר הנפט ירד בכ- 1.52% לרמה של 99.025 דולר לחבית נפט.
 התשואות על אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות ללא שינוי בתשואה של 3.17%

 


מועד עריכת הסקירה:  19/05/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד