סקירות וול סטריט 18.05.2011

         
המסחר בארה"ב נפתח ונסחר במרבית היום במגמה חיובית, וזאת לאחר מספר ימים שבהם נסחרו המדדים המובילים בירידות שערים. וול סטריט המשיכה את המגמה החיובית שאפיינה את המסחר באסיה ואירופה.חברת דל פרסמה אתמול בסיום המסחר את דוחותיה אשר הציגו זינוק חד בשורת הרווחים וזאת בניגוד לדוחותיה של יריבתה הגדולה HP   שפורסמו מוקדם יותר אתמול והצביעו על מגמה הפוכה, כתוצאה מכך עלתה מניית דל בכ- 6% וריכזה עניין רב במהלך המסחר.בשוק הסחורות גם כן ניתן היה לראות שינוי מגמה כאשר מחיר הנפט עולה בכ-2.84% לרמה של 99.65 דולר לחבית. במהלך היום פרסם המנתח הטכני של סטנדרט אנד פורס כי לדעתו הראלי שהחל במארס 2009 הגיע לסיומו והוא צופה כי הS&P500  יקרוס בכ- 15%-20% הוא מבסס טענות אלה על הטלטלה שאירעה לאחרונה בשוק הסחורות ,ההאטה בשווקים המתעוררים ,היחלשות הדולר ועוד מספר אינדיקטורים שתומכים בטענות. משבר המנהיגות שעובר על קרן המטבע העולמית בעקבות מעצרו של דומיניק שטראוס קאהן ממשיך לרכז עניין והערכות בקרב צמרת המנהיגות הכלכלית, יש הטוענים כי זו תהיה הזדמנותה של סין לנסות ולתפוס את הובלת הכלכלה העולמית ויש הטוענים כי הנגיד הישראלי סטנלי פישר הוא זה שיזכה בתפקיד היוקרתי.סקטור האנרגיה מוביל את העליות  ועולה בכ-1.64%.לקראת סיום המדדים המובילים נסחרים במגמה חיובית: מדד הS&P  עולה בכ-0.85% והנסד"ק עולה בכ-1.1%.


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 רשות האנרגיה האמריקאית פרסמה היום את מלאי הנפט השבועי, מהנתונים עולה כי לא היה שינוי ביחס לשבוע הקודם.


 חדשות בולטות


 חברת סודה סטרים (SODA) פרסמה היום את דוחותיה אשר הצביעו על רווחי שיא וזינוק של 50% בשורת הרווח הנקי כתוצאה מכך זינק מחיר המניה בכ-23% .
 חברת דל (DELL) פרסמה אתמול לאחר סיום המסחר את תוצאותיה לרבעון הראשון אשר הצביעו על זינוק חד בשורת הרווחים כתוצאה מתהליכי התייעלות שנקטה החברה, רווחי החברה זינקו ל945 מיליון דולר אל מול 345 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד. מניית החברה עלתה בכ-5.79% במחזור מסחר ענק.
 חברת אלוט תקשורת (ALLT) פרסמה הודיע כי פתרון החיוב החכם שלה נבחר על ידי חברת סלולר רב לאומית מובילה כפתרון החיוב המואחד שלה והוא עתיד להיות מוטמע ב-9 מדינות ולשרת כ- 30 מיליון לקוחות
 מחיר הנפט עלה בכ- 2.94% לרמה של 99.75 דולר לחבית נפט.
 התשואות על אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בעלייה בתשואה של 3.17%

 


מועד עריכת הסקירה:  18/05/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד