סקירות וול סטריט 13.05.2011

 
יום שישי ה-13 הגיע גם לבורסות ניו-יורק ונדמה ש"הפחיד" את המשקיעים כאשר המסכים נצבעו אדום לכל אורך יום המסחר. המדדים יורדים למרות נתוני צמיחה טובים באירופה וציפיות אינפלציה שתאמו את התחזיות המוקדמות בארה"ב, עוד פורסם כי מדד אמון הצרכנים של מישיגן הפתיע לטובה. סקטור הטכנולוגיה מכביד לאחר שענקית האינטרנט יאהו מושכת את הסקטור מטה בעיקר בשל עסקאות שבוצעו ללא אישור הדירקטוריון בחטיבה הסינית עליבאבא.קום. עוד מסקטור הטכנולוגיה, סיסקו מתכוננת לגל פיטורים שיהיה הגדול בתולדות החברה, המהלך יביא לפיטוריהם של 3000 עובדים. לקראת סיום המסחר מתגברים הדיווחים על כך שמנהיג לוב, קדאפי, נפצע בהתקפות ועזב את טריפולי, החוזים על הנפט ננעלו בעליה לרמה של 99.65 דולר לחבית. לקראת סיום המדדים המובילים נסחרים בירידות שערים של כ-1%.


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 לפני פתיחת המסחר פורסם נתון מדד המחירים לצרכן לחודש אפריל ורשם עליה של 0.4% ותאם את תחזית הכלכלנים.
 מדד אמון הצרכנים של אוניברסיטת מישיגן לחודש מאי רשם עלייה מרשימה לרמה של 72.4 נקודות.


 חדשות בולטות


 חברת מדיה מיינד (MDMD) עולה כעת ב14% לאחר פרסום הדו"חות הכספיים של החברה והציגה תוצאות מרשימות ועל צמיחה חזקה בהכנסות של 18% לעומת הרבעון המקביל.
 חברת טבע (TEVA) משלימה שבוע מצוין כשהמניה עולה בשיעור שבועי של כ-6% לאחר הרכישות שביצעה לאחרונה ופרסום הדו"חות הרבעוניים. המניה חצתה היום את רף 50$ למניה.
 חברת התעופה בואינג (BA) מגיבה לדיווחיה של חברה מתחרה שפרסמה דוחות כספיים טובים מהצפוי.
 התשואות על אג"ח אמריקאית ל 10 שנים נסחרות בירידה קלה לרמה של 3.187%
 מחיר חבית נפט עולה בכ0.7% למחיר של 99.65$ לחבית

 

 

מועד עריכת הסקירה:  13/05/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד