סקירות וול סטריט 12.05.2011

     
המסחר בארה"ב נפתח במגמה שלילית  והמדדים המובילים השילו כ-0.5% כל אחד וזאת בשל פרסום נתוני מאקרו מאכזבים,בנוסף החששות מאינפלציה ורמות הריבית בעולם חיזקו את המגמה השלילית. הנגיד האמריקאי בעדותו מול הסנאט מזהיר את הממשל מפני מלחמות תקציב מיותרות בין המפלגות אשר עלולות לפגוע ביציבות השווקים ולסכן את הכלכלה, השווקים הגיבו בחיוב לעדותו של ברננקי ועברו למגמה חיובית.בשוק הסחורות מחיר הנפט אשר נסחר בתקופה האחרונה בתנודתיות רבה עלה היום בכ-0.9% לרמה של 99.05 דולר לחבית נפט, במהלך היום פרסמה סוכנות האנרגיה הבין לאומית כי לאור מחירי הנפט הגבוהים היא מעדכנת כלפי מטה את תחזיות הביקוש לנפט. חברת סיסקו פרסמה אתמול לאחר סיום המסחר את דוחותיה ובהם הציגה רווח של כ- 1.8מיליארד דולר מדובר בירידה של 18% מהרווח ברבעון המקביל אשתקד שעמד על 2.2 מיליארד דולר והיה גם הקונצנזוס בקרב האנליסטים לגבי תוצאות החברה השנה כתוצאה מכך ריכזה המניה עניין רבה ומחירה צנח בכ- 4.5% . סקטור הרפואה עלה היום בכ-0.9% והוביל את העליות. לקראת סיום המדדים המובילים נסחרים במגמה חיובית: מדד הS&P  עולה בכ-0.3% מדד הנסד"ק עולה בכ-0.5% ומדד הדאו – ג'ונס עולה בכ-0.4%


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 מספר דורשי האבטלה בארה"ב עומד על 434,000 נתון שמבטא ירידה של כ- 44,000 בסך דורשי האבטלה,התחזיות האריכו שמספר דורשי האבטלה יעמוד על כ-430,000.
 המכירות הקמעוניות בארה"ב גדלו ב0.5% נתון מאכזב ביחס לציפיות שעמדו על 0.6%
 המלאי העסקי בארה"ב גדל בכ-1% מול צפייה לגידול של 0.8%.


 חדשות בולטות


 כאמור חברת סיסקו  (CSCO) פרסמה אתמול את דוחותיה אשר למרות השורה התחתונה החיובית לא עמדו בציפיות האנליסטים וכתוצאה מכך צנח מחיר המניה בכ-4.5% במחזור ענק.
 חברת טבע  (TEVA) הישראלית ממשיכה להיסחר במגמה חיובית בעקבות פרסום הדוחות ועולה היום בכ- 2.4% בהמשך לעלייה של כ-3% אתמול.
 חברת אורבוטק (ORBK)  פרסמה היום את דוחותיה אשר הצביעו על זינוק של 34% בהכנסות החברה, והרווח הנקי למניה עמד על כ-30 סנט לעומת 10 סנט בתקופה המקבילה אשתקד,כתוצאה מכך עלתה מניית החברה בכ- 10.5%.
 מחיר הנפט עולה בכ- 0.4% לרמה של  98.6 דולר לחבית נפט.
 התשואות על אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בעלייה בתשואה של 3.23%.

 

 

מועד עריכת הסקירה:  12/05/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד