סקירת וול סטריט ה 10.05.2011

 
המסחר בארה"ב נפתח במגמה חיובית והמדדים המובילים נסחרו בעליות שערים קלות, נתוני המאקרו החיובים שפורסמו לפני פתיחת המסחר והעליות בבורסות באירופה ובמזרח הרחוק לרבות נתוני המאקרו שפורסמו בסין תרמו לחיזוק והתבססות המגמה החיובית.בשוק הסחורות מחיר הנפט המשיך את מגמת העלייה של הימים האחרונים והגיע לרמה של 103.72 דולר לחבית, משמע עלייה של 1.15%.כאמור היום פורסם העודף המסחרי העצום של סין וכתוצאה מכך עלו הציפיות בקרב המשקיעים להמשך צמיחת הכלכלה הסינית ורווחים שיוכלו לנבוע מכך. חברת מייקרוסופט הודיע היום כי היא עתידה לרכוש את חברת סקייפ בעסקה בשווי 8.5 מיליארד דולר, כתוצאה מפרסום העסקה מניית מייקרוסופט ריכזה עניין רב ונסחרת לקראת סיום המסחר בירידה של כ- 0.6%. סקטור השירותים הוביל את העליות ועלה בכ- 1%.לקראת סיום המדדים המובילים נסחרים במגמה חיובית: מדד הS&P  עולה בכ-0.9% מדד הנסד"ק עולה בכ-1% ומדד הדאו –ג'ונס עולה בכ-0.6%.


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 היום פורסמו מחירי היבוא בארה"ב אשר רשמו עלייה מתונה ביחס לעליית המחירים בחודש הקודם, עליית המחירים באפריל הסתכמה בכ-2.2% בחודש מרץ עליית המחירים הייתה בגובה 2.6%.
 העודף המסחרי של סין לחודש אפריל נאמד ב- 11.4 מיליארד דולר,הרבה מעבר להערכות הכלכלנים שעמדו על 3.2 מיליארד דולר.


 חדשות בולטות


 כאמור חברת מיקרוסופט (MSFT) הודיעה כי היא עתידה לרכוש את חברת סקייפ המספקת שירותי טלפון באמצעות האינטרנט בסכום של כ- 8 מיליארד דולר.
 חברת אירוטק (ARTX) הישראלית אשר דיווחה אתמול כי קיבלה הזמנה בהיקף שלכ- 63 מיליון דולר מצבא ארה"ב, מניית החברה המשיכה להיסחר היום במגמה חיובית ועלתה בכ-5.5%.
 חברת בוסטון סיינטיפיק (BSX) העוסקת בפיתוח וייצור מוצרים רפואיים הודיע היום כי ריי אליוט נשיא ומנכ"ל החברה עתיד לפרוש מתפקידו בסיום השנה, כתוצאה מהודעה מרכזת החברה עניין רב ומחיר המנייה צונח בכ-9% במחזור מסחר ענק.
 מחיר הנפט עולה בכ- 1% לרמה של  103.65 דולר לחבית נפט.
 התשואות על אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בעלייה בתשואה של 3.19%.

 

 

מועד עריכת הסקירה:  10/05/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד