סקירות וול סטריט 09.05.2011

     
המסחר בארה"ב נפתח במגמה חיובית המדדים המובילים עלו בכ-0.5% וזאת כהמשך לפרסום נתוני התעסוקה בארה"ב לחודש אפריל אשר פורסמו ביום שישי ועקפו את התחזיות.במהלך היום הודיע חברת S&P כי היא מורידה את דירוג החוב ארוך הטווח של יוון לרמה של BB,נראה כי המשקיעים ציפו להודעה זו והמגמה החיובית נשמרה. בשוק הסחורות  מחיר חבית נפט עלה היום בכ-5.5% למחיר של 102.475 דולר מדובר בהתאוששות ביחס למסחר בשבוע שעבר אשר התאפיין בירידות מחירים בשוק הסחורות.סקטור האנרגיה עלה בבכ- 1.5% והוביל את העליות.לקראת סיום המדדים המובילים נסחרים במגמה חיובית: מדד הS&P  עולה בכ-0.5% והנסד"ק עולה בכ-0.6%.


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 לא פורסמו נתונים מהותיים היום.


 חדשות בולטות


 חברת צורן(ZRAN) הישראלית פרסמה היום את דוחותיה אשר הציגו הפסד של 43 סנט למניה, מדובר בהפסד גבוה מהתחזיות אשר העריכו הפסד של כ-38% למניה כתוצאה מכך מחיר המניה ירד בכ-10%
 חברת טבע (TEVA) עתידה לפרסם מחר את תוצאותיה לרבעון הראשון של 2011 , ובהתאם לכך מרכזת עניין רב במהלך המסחר מנית החברה עלתה בכ- 0.15%
 מחיר הנפט עלה בכ- 5.6% לרמה של 102.67 דולר לחבית נפט.
 התשואות על אג"ח ארה"ב לעשר שנים נסחרות בירידה בתשואה של 3.14%.

 


מועד עריכת הסקירה:  09/05/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד