סקירות וול סטריט 05.05.2011

     
המסחר בארה"ב נפתח במגמה שלילית כתוצאה מפרסום נתון תעסוקה מאכזב שמצביע על שפל חדש ברמת התעסוקה בארה"ב. בגזרת הסחורות המחירים ממשיכים לרדת ומחיר הנפט צנח היום בכ- 8% לרמה של 100.35, המרוויחות הגדולות מירידת מחיר הנפט היו חברות התעופה אשר נסחרו במגמה חיובית החל מהפתיחה שלושת חברות הגדולות (יו.אס איירוויז, קונטיננטל ודלתא ) עלו כול אחת בכ-6.5%.בהמשך למגמה בימים האחרונים סקטור האנרגיה וסקטור הסחורות אשר השילו מערכם כ-2.95% ו2.16% בהתאמה הובילו את הירידות ומשכו את השוק למטה.עונת הדוחות נמשכת, והיום הגיע תורה של חברת GM לפרסם את תוצאותיה אשר הכו את התחזיות, כתוצאה מכך המניה ריכזה עניין רב במשך המסחר.לקראת סיום במדדים המובילים נסחרים במגמה שלילית: מדד הS&P  יורד בכ-1% והדאו ג'ונס יורד בכ-1.15%.

 
נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 התביעות הראשונות לדמי אבטלה בחודש אפריל רשמו עלייה חדה של כ- 43 אלף תביעות והגיעו לרמה של 474 אלף תביעות,הרמה הגבוהה  מזה 9 חודשים.
 מדד היעילות בעבודה עלה ברבעון הראשון של 2011 בקצב שנתי של כ- 1.6%, נתון מאכזב ביחס לשנה שעברה אז עמד מדד היעלות לרבעון הראשון על 2.9%.


 חדשות בולטות


 חברת KNDL  זינקה בכ- 60% לאחר שפורסם על רכישתה על ידי INC ריסרץ'
 חברת GM פרסמה דוחות טובים לרבעון הראשון של 2011 , הכנסות החברה הגיעו לרמה של 36.2 מיליארד דולר אל מול צפי של 31.5 מיליארד דולר ורווחי שיא של למעלה מ-21 שנה אך המניה הגיבה בירידה של כ- 3%.
 אורמת טכנולוגיות (ORA) פרסמה אמש את דוחותיה המאכזבים, החברה רשמה הפסד נקי של כ- 9 מיליון דולר, לעומת רווח נקי של כ- 1.8 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד,כתוצאה מכך מניית החברה ירדה בכ-8%
 התשואות על אג"ח אמריקאית ל 10 שנים נסחרות בירידה קלה לרמה של 3.168%
 מחיר הנפט צונח בכ- 9.98% לרמה של 98.35 דולר לחבית נפט

 


מועד עריכת הסקירה:  05/05/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד