סקירות וול סטריט 04.05.2011

   
המסחר בארה"ב נפתח במגמה שלילית כתוצאה מפרסום נתונים מאכזבים וכהמשך ישיר לירידות החדות בבורסות אסיה ואירופה , בהמשך המסחר הירידות התמתנו והתקבעו על כ-0.5% במדדים המובילים. מלבד נתוני המאקרו שפורסמו המסחר התאפיין במימוש חד במחירי הסחורות,מחיר הכסף ירד היום בכ- 7.5%. בשיא הירידות היומיות מדד הVIX (מדד הפחד ) העלה בכ- 5%. חברת LVS  פרסמה אתמול בסיום המסחר את דוחותיה אשר אכזבו ביחס לתחזיות האנליסטים כתוצאה מכך המניה ירדה בכ- 7% במהלך המסחר. לקראת סיום המסחר המדדים המובילים נסחרים במגמה שלילית, מדד הנאסד"ק יורד בשיעור של כרבע אחוז בהובלת סקטור הסחורות והאנרגיה.


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 מדד ה ADP הראה כי 179 אלף משרות התווספו לשוק העבודה האמריקאי באפריל, נתון מאכזב ביחס לתחזיות של כ-200 אלף משרות חדשות.
 מדד ISM  (מדד מנהלי הרכש) אשר ירד לרמה של 52.8 נקודות אל מול צפי ל- 57.9 נקודות, בחודש אפריל מדד הISM עמד על 57.3 נקודות.


 חדשות בולטות


 חברת נייס (NICE) פרסמה היום את דוחותיה אשר הצביעו על גידול של 15% בהכנסות כתוצאה מכך מניית החברה   עלתה בכ- 4.4% .
 חברת לייב פרסון (LPSN) אשר ירה אתמול בכ- 14% אחוז בתוצאה מפרסום דוחות מאכזבים המשיכה לאבד מערכה וירדה היום בכ- 2%
 חברת נובה (NVMI) אשר דיווחה היום על רבעון חזק עם עלייה של כ- 76% בהכנסות וכתוצאה מכך הגיע לשיא ברווח הנקי אשר הגיע ל- 8.1 מיליון דולר.
 התשואות על אג"ח אמריקאית ל 10 שנים נסחרות בירידה קלה לרמה של 3.225%
 מחיר חבית נפט יורד בכ-1.76%% למחיר של 109.1$ לחבית


מועד עריכת הסקירה:  04/05/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד