סקירת וול סטריט 03.04.2011

 
המסחר בוול סטריט התנהל במגמה מעורבת ובמחצית השנייה למסחר עבר לירידות שערים חדות. במרכז עומדים נתון הזמנות ממפעלים שהפתיע לטובה ודו"חות שנויים במחלוקת של ענקית התרופות פייזר (PFE). ברקע למסחר נתוני מכירות הרכבים של יצרני הרכב בארה"ב. אנליסטים רבים חשבו שהשוק יתן קפיצה משמעותית עם חיסולו של בן לאדן שיסמל הקטנה בהוצאות הביטחון, הדבר אינו ניכר בימים האחרונים. לקראת סיום יום המסחר מדד ה S&P 500 נסחר בירידה של כ- 0.6% ומדד הנסד"ק בירידה של כ- 1.1%.


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 מדד הזמנות המפעלים לחודש מארס הפתיע לטובה ועלה ב-3% לעומת ציפיות הכלכלנים לעלייה של 2% בלבד.


חדשות בולטות


 GM דיווחה כי מכירות כלי הרכב באפריל זינקו ב-27%.
 חברת מאסטרקארד דיווחה כי רווחיה ברבעון הראשון לשנת 2011  זינקו ב-24%  .
 חברת די מדיקל הישראלית, קיבלה אישור FDA לשיווק סטי אינפוזיה בארה"ב וכתוצאה מכך שווי המניה עלה בכ- 50%.
 ענקית התרופות פייזר (PFE) פירסמה את דוחותיה לפני פתיחת יום המסחר והודיעה כי רווחיה גדלו ב-10% ברבעון הראשון של השנה, לרמה של 2.22 מיליאר דולר או 60 סנט למניה.
 חבר אלוט (ALLT) דיווחה היום רווח נקי שהסתכם ב-2.17 מיליון דולר ברבעון הראשון, בעוד שבתקופה המקבילה אשתקד, עמד הרווח על 180 אלף דולר.
 התשואות על האג"ח ל-10 שנים נסחרות בעליה לרמה של 3.25% .

 

 


מועד עריכת הסקירה:  03/04/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת גאון ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת גאון נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד