סקירות וול סטריט 02.05.2011

 
המסחר בניו-יורק (וול סטריט)נפתח על רקע נאומו הדרמטי של נשיא ארה"ב בו הודיע על חיסולו של מנהיג אל-קעידה והמבוקש מספר 1 בעולם, אוסמה בן-לאדן. למרות ההודעה והתרוממות הרוח של האזרחים בארה"ב, השוק לא מגיב כמו הרחוב והמדדים נסחרים ביציבות סביב רמות הבסיס כשהמסכים מחליפים את צבעם מירוק לאדום. מלבד ההודעה הדרמטית וההתרחשויות הפוליטיות, המוקד נמצא היום בגזרת המאקרו כאשר עונת הדו"חות קרובה לסיומה כשמעל ל-300 החברות במדד ה-S&P 500 כבר דיווחו, רוב החברות הכו את תחזיות האנליסטים. נתוני מאקרו חיוביים פורסמו גם הם היום ותרמו למצב רוח האמריקני. מניית טבע גנבה את ההצגה בשלל אירועי היום כאשר דיווחה על רכישה מפתיעה בהיקף של 6.8 מיליארד דולר. לקראת סיום המסחר המדדים נסחרים במגמה מעורבת סביב רמות הבסיס.


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וולסטריט


 לשכת הסחר האמריקנית דיווחה כי הוצאות הבניה עלו ב1.4% בחודש מרץ, התחזיות ניבאו עליה של 0.5%.
 מדד מנהלי הרכש למגזר היצרני הציג ירידה לרמה של 60.4 נקודות. הרמה הקודמת שנרשמה בחודש מרץ עמדה על 61.2 נקודות, הצפי היה לקריאה נמוכה יותר של 59.5 נקודות.


 חדשות בולטות


 חברת טבע (TEVA) ענקית הגנריקה הרפואית הודיעה היום על רכישה ענקית בהיקף של 6.8 מיליארד דולר במזומן תמורת חברת ספלון, העסקה צפויה להיסגר ברבעון השלישי של שנת 2011.
 חברת די מדיקל (DMED) קיבלה אישור FDA (מינהל המזון והתרופות האמריקני) לשיווק סט אינפוזיה בארה"ב, מניית החברה מזנקת כ65% במסחר כעת.
 אפל (AAPL) מרכזת עניין לאחר הדיווחים על מצב העובדים הסיניים במפעלי החברה שמייצרת עבורה את המכשירים בסין.
 התשואות על אג"ח אמריקאית ל 10 שנים נסחרות בירידה לרמה של 3.288%
 מחיר חבית נפט יורד בכ-0.53 % למחיר של 113.325$ לחבית

 


מועד עריכת הסקירה:  02/05/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד