סקירות וול סטריט 29.04.2011

 
יום המסחר האחרון לשבוע זה נפתח במגמה מעורבת אך המדדים התחזקו עם התקדמות המסחר ופרסום נתון מאקרו חיובי מכיוון הצריכה הפרטית שהפתיע והציג עליה מעל הצפי המשוער. מלבד נתוני המאקרו המשיכו גם היום לזרום הדיווחים מכיוון הפירמות כאשר בין החברות הבולטות ניתן לציין את חברת רים (RIMM) הקנדית שמייצרת את מכשירי הבלאקברי וכן את ענקית התוכנה, מיקרוסופט (MSFT), החברות הציגו דו"חות חלשים ביחס לציפיות הרווח של האנליסטים וירדו בשיעור של 14% ו- 4% בהתאמה. המשקיעים בוודאי יצפו בשבוע הבא להמשך דיווחי החברות וכמו גם יעקבו אחר האירועים הגלובליים ברחבי העולם שצפויים לשוב אל הכותרות לאחר הרגיעה היחסית בתקופה האחרונה. לקראת סיום המסחר המדדים המובילים נסחרים במגמה מעורבת.


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 לשכת המסחר בארה"ב פרסמה היום את נתוני ההוצאה הפרטית לחודש מרץ ב0.6%, התחזית הייתה לעלייה של 0.5%.
 מדד מנהלי הרכש הציג ירידה לרמה של 67.6 נקודות מהרמה הקודמת שנרשמה בחודש מרץ 70.6 נקודות.


 חדשות בולטות


 ריסרץ אין מושן (RIMM) צוללת בשיעור של כ-14% לאחר שחתכה את התחזית לרבעון הנוכחי.
 ענקית החיוב והבילינג הישראלית אמדוקס (DOX) דיווחה מוקדם יותר על תוצאותיה לרבעון החולף, דו"חות החברה הראו עליה של 6% בהכנסות לרמה של 789 מיליון דולר.
 קאטרפילר (CAT) ענקית הציוד המכני, עקפה את תחזיות הרווח ב8 סנט למניה והעלתה את הטווח התחתון של תחזית הרווח השנתית, מכירות החברה הסתכמו ב11.6 מיליארד דולר, עליה של 1% לעומת הרבעון המקביל.
 מיקרוסופט (MSFT), ענקית התוכנה דיווחה על רווח של 55 סנט למניה והכנסות של 16.2 מיליארד דולר.
 מנית חברת אפל (AAPL) מוסיפה לערכה כ-2% לאחר שאחת המתחרות שלה בתחום מכשירי הסמארטפונים והטאבלטים, ריסרץ אין מושן, חתכה את תחזית הרווח שלה לרבעון הקרוב.
 התשואות על אג"ח אמריקאית ל 10 שנים נסחרות בירידה לרמה של 3.312%
 מחיר חבית נפט יורד בכ-0.09 % למחיר של 112.85$ לחבית

 


מועד עריכת הסקירה:  29/04/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד