סקירות וול סטריט 28.04.2011

     
המסחר בניו יורק התאפיין היום במגמה מעורבת על רקע פרסום נתוני מאקרו מעורבים ובעקבות הרושם אותו הותירה החלטת הריבית מאתמול ומסיבת העיתונאים המיוחדת שכונסה על ידי בכירי הפד. נתון המאקרו המשמעותי שפורסם הוא בדמות נתון התמ"ג שהצביע על צמיחה איטית לעומת הרבעון הקודם, זאת בשל עליית מחירי הדלק והסחורות העולמיים מה שהקטין את כח הקנייה של הצרכן האמריקני, נתון חשוב נוסף הגיע מכיוון שוק העבודה האמריקני שהצביע על עלייה בדרישות הראשוניות לדמי אבטלה. מדד הנאסד"ק וה- S&P שנגעו אתמול ברמות שיא של 10 ו-3 שנים בהתאמה נסחרו היום במגמה מעורבת. עונת הדו"חות ממשיכה בעיצומה כשהיום ענקית הדשנים פוטש (POT) דיווחה על רווחים מעל לתחזיות האנליסטים. לקראת סיום המסחר המדדים המובילים נסחרים במגמה מעורבת. מדד הדאו-ג'ונס מוסיף כחצי אחוז.


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 נתון התמ"ג לרבעון הראשון של 2011 הצביע על עליה של 1.8% לאחר צמיחה של 3.1% ברבעון הקודם.
 נתון תביעות האבטלה הציג עליה של 25000 דרישות לרמה של 429000.
 נתון מכירות הבתים המיועדים למכירה הציג קריאה של 94.1 נקודות עליה של 5.1% מהקריאה הקודמת.


 חדשות בולטות


 בואינג (BA) מסרה כי היא דוחה את מסירת 20 מטוסי הענק, הדרימליינר 787 הראשונים לחברת התעופה סינגפור איירליינס על רקע קשיים בייצור.
 נובל אנרג'י (NBL) הפועלת גם בישראל דיווחה על תוצאות חזקות לרבעון הראשון והודיעה כי הרווח המתואם עמד על 240 מיליון דולר.
 ענקית הטכנולוגיה גוגל (GOOG) מרכזת עניין על רקע סקר של חברת נילסן, לפי הסקר שוק הטלפונים עם מערכות ההפעלה שלה, אנדרואיד גדל ב8 % וכעת הוא 37% משוק הסמארטפונים.
 התשואות על אג"ח אמריקאית ל 10 שנים נסחרות בירידה לרמה של 3.312%
 מחיר חבית נפט יורד בכ-0.09 % למחיר של 112.85$ לחבית

מועד עריכת הסקירה:  28/04/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד