סקירות וול סטריט 27.04.2011

 
המסחר בוול סטריט התנהל ברובו במגמה חיובית כשהמדדים עולים בצורה מתונה, עיני המשקיעים היו נשואות היום לכיוון ועידת השוק הפתוח של הפדרל רזרב (FOMC) ולמסיבת העיתונאים המיוחדת שהתכנסה לראשונה מיד נעילת הישיבה ובה השיבו בכירי הפד על שאלות העיתונאים,  מהועידה נמסר כי ברננקי החליט להותיר את הריבית על כנה בשיעור של שפל היסטורי 0.25-0%, כמו כן תכנית ההקלה הכמותית השנייה (QE2) ומדיניות רכישת האג"ח תימשך כפי המתוכנן עד לחודש יוני השנה, לדבריו של בן ברננקי, יו"ר הבנק הפדרלי, "הצמיחה בארה"ב נמשכת בקצב מתון". במסיבת העיתונאים ברננקי הוריד את תחזית הצמיחה של ארה"ב לרמה של 3.1-3.3% כאשר התחזית הקודמת עמדה על 3.4% עד 3.9%, כמו כן נמסר כי חברי הפד צופים כי רמת האבטלה תרד לרמה של 8.4%-8.7% מלבד הועידה של הפדרל ריזרב פורסם נתון מאקרו חיובי בדמות הזמנות מוצרי בני קיימא לחודש מרץ והמשיכו גם היום דיווחי החברות. לקראת סיום המסחר המדדים נסחרים במגמה חיובית, מדד הנאסד"ק מוסיף כרבע אחוז.


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 נתון הזמנות מוצרים בני קיימא לחודש מרץ הציג עליה של 2.5% והשלים עליה שלישית ברצף.


 חדשות בולטות


 ג'ונסון אנד ג'ונסון (JNJ) הודיעה כי היא רוכשת את סינת'ס השוויצרית תמורת 21.3 מיליארד דולר, העסקה אמור לצאת לפועל במהלך המחצית הראשונה של 2012.
 טבע (TEVA) ממשיכה לרכז עניין ולאחר שאתמול עלתה בשיעור קל דיווחה היום על חידוש מתקן ייצור התרופות בקליפורניה שהשבת בשל ביקורת של בקרת איכות.
 חברת ג'נטיק טכנולוג'יז (GENE) הודיעה כי קיבלה אישור לשיווק של ערכה לבדיקת סרטן השד בארה"ב, החברה ציינה כי היא ממתינה לאישור שיווק דומה במדינות אירופה, אסיה והפסיפיק. מנית החברה עולה בכ 90%.
 חברת אמפל (AMPL) דיווחה היום לבורסה ואישרה את נושא פיצוץ צינור הגז המצרי של EMG, מנית החברה צונחת בשיעור של 15% במסחר בארה"ב.
 התשואות על אג"ח אמריקאית ל 10 שנים נסחרות בירידה לרמה של 3.32%
 מחיר חבית נפט יורד בכ-0.13 % למחיר של 112.12$ לחבית


מועד עריכת הסקירה:  27/04/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד