סקירת וול סטריט 26.04.2011

     
המסחר בוול סטריט מתנהל בעליות שערים כאשר המשקיעים ממתינים דרוכים להחלטת הריבית מחר ולמסיבת העיתונאים המיוחדת שתתכנס לאחריה וישפוך אור בנוגע למדיניות המוניטרית בנוגע להמשך הסיוע של תכנית ההרחבה הכמותית השנייה, נזכיר כי לפי התכנית המקורית, הפד התחייב לרכוש אג"ח ממשלתיות בהיקף של 600 מיליארד דולר עד לחודש יוני השנה זאת כדי להמריץ את הכלכלה ולהזרים כסף לשוק. כמו כן עונת הדו"חות ממשיכה במלוא המרץ עם דיווחים של חברות גדולות כמו קוקה קולה (KO), פורד (F) ו-M3 (MMM). מלבד עונת הדו"חות המשקיעים גם קיבלו מידע בדמות מספר נתוני מאקרו מסקטור הנדל"ן וממגזר הצריכה. לקראת סיום המסחר המדדים נסחרים במגמה חיובית, מדד ה -S&P  עולה בכ-1%.


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 מדד קייס שילר לחודש פברואר הבוחן את מחירי הדירות ב-20 ערים מרכזיות בארה"ב הצביע על ידירה של 1.1% בחודש בפרואר.
 מדד אמון הצרכנים לחודש אפריל עולה לרמה של 65.4 נקודות, הצפי עמד על 65 נקודות.


 חדשות בולטות


 טבע (TEVA) מניית החברה במוקד העניינים, לאחר הירידה החדה בשיעור של כ 8% בעקבות התוצאות הטובות של החברה המתחרה ביוג'ן לתרופה לטיפול בטרשת נפוצה, התוצאות היו טובות יותר מאשר התוצאות שהשיגה טבע בתרופת הקופקסון. המניה עולה כעת בכ0.7%.
 יבמ (IBM) הודיעה היום על הגדלת הדיב' הרבעוני שהיא מחלקת ל 75 סנט למניה ועל הוספת 8 מיליארד דולר לתכנית הרכישה בחזרה (buyback) של מניותיה.
 חברת התקשורת M3 (MMM) דיווחה על עליה של 16% ברווח הנקי ל1.49$ למניה, החברה גם העלתה את תחזית הרווח ל6.05-6.25 דולר למניה.
 התשואות על אג"ח אמריקאית ל 10 שנים נסחרות בירידה לרמה של 3.32%
 מחיר חבית נפט יורד בכ-0.13 % למחיר של 112.12$ לחבית


מועד עריכת הסקירה:  26/04/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד