סקירות וול סטריט 19.04.2011

 
המסחר בוול סטריט ממשיך להיסחר על רקע הירידות החדות שנרשמו אתמול כאשר הכותרות דיברו על אפשרות להורדת דירוג החוב המושלם של ארה"ב, היום המדדים עולים בצורה מתונה על רקע נעילה חיובית באירופה והמשך דיווחי התאגידים בארה"ב. היום המדווחות הבולטות היו גולדמן זקס (GS) וחברת ג'ונסון אנד ג'ונסון (JNJ), לאחר הנעילה יתפרסמו דו"חותיהם של ענקיות דוגמת אינטל, יבמ ויאהוו!. כמו כן פורסמו נתונים מעודדים משוק הנדל"ן שהציגו עלייה ברמת התחלות הבנייה ועודדו את המשקיעים. לצד האירועים המאקרו כלכליים החשובים הללו, מתנהל מאחורי הקלעים קרב בין ענקים בין ענקית המחשוב אפל לבין ענקית האלקטרוניקה סמסונג, אפל תובעת את סמסונג על הפרת פטנטים במחשבי הלוח של החברה הגלאקסי טאב. לקראת סיום המסחר המדדים נסחרים בעליות של כ-0.3% בהובלת סקטור החומרים.


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 נתון התחלות הבנייה לחודש מרץ הציג עליה של 7.2% לרמה של 549 אלף. הצפי עמד על 525 אלף התחלות בניה.


 חדשות בולטות


 ריסרץ' אין מושן (RIMM) ענקית התקשורת הקנדית המיצרת בין היתר את מכשירי הבלאקברי, משיקה היום את מחשב הלוח של החברה ה- PLAYBOOK.
 טבע (TEVA) יורדת כ2.5% על רקע הורדת המלצה שספגה מבנק פירסט גלובל.
 נובל אנרג'י (NBL) חתמה על חוזה בהיקף של 27 מיליון דולר עם חברת אקספרו להמשך הפעילות והקידוח במים הטריטוריאלים של ישראל.
 התשואות על אג"ח אמריקאית ל 10 שנים נסחרות בירידה לרמה של 3.359%
 מחיר חבית נפט עולה בכ-.0.39% למחיר של 108.125$ לחבית


מועד עריכת הסקירה:  19/04/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד