סקירות וול סטריט 18.04.2011

     
המסחר בוול סטריט התנהל במגמת ירידות, המסכים נצבעו אדום על רקע הדיווחים כי סוכנות הדירוג סטאנדרד אנד פורס (S&P) שוקלת להוריד את דירוג האשראי המושלם של ארה"ב העומד כיום ברמה של AAA, זאת על רקע הגרעון האדיר. היום גם חזרו הכותרות מאירופה בנוגע לחששות ממשבר חוב נרחב ודאגה מפני פשיטת רגל של יוון, גם באירלנד לא שקט כשלאחרונה סוכנות מוד'יס הורידה את דירוג האשראי של הבנקים הגדולים בשתי רמות. גם מכיוון המזרח חדשות שלא מסייעות לסנטימנט בשוק, כאשר אתמול הודיע הבנק המרכזי הסיני כי יחס הרזרבה שנדרש מהבנקים ייבחן שוב על רקע הניסיון לבלום את האינפלציה במדינה. עונת הדו"חות ממשיכה במלוא המרץ ולאחר הדו"חות המאכזבים של אלקואה ושל גוגל המשקיעים ממתינים בציפייה דרוכה לדיווחי התאגידים כאשר היום דיווחה סיטיגרופ © על רווחים של 10 סנט למניה. בהמשך השבוע יתפרסמו דו"חות של חברות אפל, אינטל, יבמ ועוד. לקראת סיום המסחר המדדים המובילים נסחרים בירידות של כ1.3% בהובלת סקטור האנרגיה.


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 היום לא פורסמו נתוני מאקרו


 חדשות בולטות


 ג'נרל מוטורס (GM) הודיעה על גידול במכירות דגמי שברולט ב15% מהשנה שעברה, בסה"כ מכרה כ1.1 מיליון רכבי שברולט.
 סיטיגרופ © מרכזת היום עניין לאחר פרסום הדו"חות לרבעון החולף, הבנק רשם בשורת הרווח 10 סנט למניה, הנתון עודד את המשקיעים כאשר האנליסטים צפו לעלייה מתונה יותר של 9 סנט למניה.
 ענקית התרופות אלי לילי (LLY) דיווחה על רווח של 1.24$ למניה ועקפה את הצפי שעמד על 1.17$ למניה.
 חברת האנרגיה והנפט האליברטון (HAL) דיווחה על רווחים סל 61 סנט למניה ועקפה את תחזיות האנליסטים שעמדו על רווח של 58 סנט למניה.
 התשואות על אג"ח אמריקאית ל 10 שנים נסחרות בירידה לרמה של 3.378%
 מחיר חבית נפט יורד בכ-2.27% למחיר של 107.725$ לחבית


מועד עריכת הסקירה:  18/04/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד