סקירות וול סטריט 12.04.2011

     
המסחר בוול סטריט התנהל בטריטוריה האדומה כאשר יפן חזרה למוקד תשומת הלב העולמית בעקבות רעשי המשנה שפוקדים את המדינה והעלאת רמת החירום הגרעינית בעקבות משבר הכורים. בתוך כך החלה עונת הדו"חות כאשר לפי מיטב המסורת, המדווחת הראשונה היא חברת אלקואה (AA) והציגה דו"ח שהמשקיעים קיבלו באכזבה בעיקר בשל נתוני הכנסות מתחת לצפי. מבחינת נתוני המאקרו המוקד היה בגזרת מאזן הסחר הבינלאומי ונתוני היבוא והיצוא שהיו מעורבים. בהמשך עונת הדו"חות השבוע יתפרסמו הדו"חות לרבעון הראשון של 2011 חברות גדולות כמו גוגל (GOOG) ובנק אוף אמריקה (BAC). מחיר הנפט ממשיך להיות גבוה אך היום המחיר יורד בשיעור קרוב ל-4% למחיר סביב 106 דולר לחבית. לקראת הסגירה המדדים המובילים נסחרים במגמה שלילית בשיעור ממוצע של 8%, מדד הנאסד"ק יורד ב0.9% בהובלת סקטור האנרגיה.


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 נתון מאזן הסחר הבינלאומי לחודש פברואר הציג ירידה בשיעור של 2.6% לרמה של 45.8 מיליארד דולר, הצפי היה לירידה משמעותית יותר לרמה של 44 מיליארד דולר.
 נתוני היבוא והיצוא הראו כי מחירי היבוא עלו בשיעור חד של 2.7% בחודש מרץ.
 לקראת סיום המסחר פורסם נתון מאזן הסחר של ארה"ב ובו עולה כי בחודש מרץ הגרעון התקציבי עמד על 188 מיליארד דולר, כאשר הצפי עמד על גירעון של 189 מיליארד.


 חדשות בולטות

 נוקיה (NOK) ענקית התקשורת הפינית מרכזת עניין היום על רקע פרסום על השקת שני מכשירים חדשים עם מערכת ההפעלה החדשה מסדרת הסימיביאן במסגרת שיתוף פעולה בינה לבין חברת מיקרוסופט (MSFT)
 טבע (TEVA) "מנית העם" נפלה 3% לאחר הדיווחים על תוצאות טובות לתרופה של חברה מתחרה.
 סלקום (CEL) יורדת בכ- 4% כל רקע תוצאות המכרז הסלולרי שהתקיים אתמול בארץ ובישר על 2 חברות סלולריות נוספות שייכנסו וענף ויגבירו התחרות.
 סיסקו (CSCO) ממשיכה לעניין את המשקיעים לאחר שמנכ"ל החברה כתב במייל לעובדיו כי "אכזבנו את המשקיעים"  ועלינו להחזיר את האמינות שלנו שהיא יסוד להצלחתה של החברה. החברה החלה בתהליך של ייעול ופיטורים של 550 עובדים.
 התשואות על האג"ח ל-10 שנים נסחרות בירידה לרמה של 3.5%
 מחיר חבית נפט יורד בכ %3.64 למחיר של 106$ לחבית

מועד עריכת הסקירה:  12/04/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת מיטב טרייד ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת מיטב נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (מיטב טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב טרייד ניירות ערך כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד