סקירת וול סטריט ה- 06.04.11

יום מסחר תנודתי יחסית בוול סטריט, המדדים נפתחו בעליות שערים אך איבדו מהגובה במהלך יום המסחר. העליה במחירי הנפט,כסף והזהב מגבירים את החשש מהתפרצות האינפלציה. נתוני מאקרו חיוביים פורסמו היום באירופה ומרמים את המדדים ביבש ותומכים במסחר בארה"ב. מחר צפויה החלטת הריבית לגוש היורו, בשוק ההרגשה כי המשקיעים מצפים לעלית הריבית. ברקע למסחר אנליסטים חוששים שמחזורי המסחר הנמוכים מעידים על חוסר אמון של המשקיעים בשוק. לקראת סיום יום המסחר המדדים נסחרים בעליה של כ- 0.3%.


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 לא פורסמו נתונים.


חדשות בולטות


 ענקית מוצרי החקלאות, מונסטוMon) ) דיווחה לפני פתיחת המסחר על עלייה של 15% ברווח הרבעוני השני הפיסקאלי או 1.88 דולר למניה לעומת ציפיית האנליסטים לרווח של 1.84 דולר למניה.
 חברת האשראי ויזה (V) הודיעה היום על שיתוף פעולה עם חברת סמסונג ותאפשר לראשונה תשלומים באמצעות טלפונים חכמים לקראת המשחקים האולימפיים בלונדון 2012.
 הנהלת בורסת הנאסד"ק הודיעה אתמול על עדכון משקל המניות במדד הנאסד"ק 100. השינוי יכנס לתוקף ב-2 למאי.
 מחיר הנפט נסחרים בעליה היום של 0.44% למחיר של 108.82$ דולר לחבית.
 התשואות על האג"ח ל-10 שנים נסחרות בעליה לרמה של 3.54%

 


מועד עריכת הסקירה:  06/04/2010


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת גאון ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת גאון נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות מיטב טרייד ניירות ערך בע"מ כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד