סקירות וול סטריט 17.03.2011

     
המסחר בניו-יורק ממשיך להיסחר על רקע המצב הגרעיני ביפן, מדד הניקיי שינה כיוון ולאחר ירידות חדות של כ-5% ננעל בירידה מתונה של 1.4% בלבד. הדיווחים מיפן ממשיכים כאשר בכלי התקשורת פורסם היום כי ייתכן כי חלקיקי קרינה רדיואקטיבית עושה את דרכה לחוף המערבי של ארה"ב, למרות זאת קיים ספק האם הקרינה שתגיע היא ברמה מסוכנת לבני-אדם.  נדמה היום שהפאניקה והחשש מקטסטרופה ביפן נרגעה לעת עתה ותשומת לב המשקיעים עברה לזירת המאקרו, טרם הפתיחה התפרסם נתון משמעותי בנוגע לשוק העבודה האמריקני שממשיך להצביע על התאוששות מהמיתון העמוק אליו נכנס בעקבות משבר הסאב-פריים בשלהי 2008, נתון הדרישות הראשוניות לדמי אבטלה הפתיע לטובה, מה ששלח את החוזים בוול סטריט לעליות שערים. לקראת סיום המסחר המדדים המובילים נסחרים במגמה חיובית, מדד ה- 500S&P  מתחזק בכ-1.4%.
נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 נתון דרישות ראשוניות לדמי אבטלה בארה"ב ירד בשבוע שעבר ב-16 אלף לרמה של 385 אלף פניות. כך עולה מנתונים שפרסם היום משרד העבודה האמריקני.
 מדד המחירים לצרכן עלה בהתאם לצפי הכלכלנים ב-0.5% בחודש פברואר בעקבות הזינוק במחירי הדלק, כך עולה מנתוני משרד העבודה האמריקני.
 הייצור התעשייתי בארה"ב ירד בפברואר ב0.1%. האנליסטים פיספסו כאשר אמדו עליה של 0.7%.
 מדד הפד של איזור פילדלפיה לחודש מרץ הציג קריאה של 43.4 נקודות. הנתון עקף את קונצזוס האנליסטים וכן הציג רמת שיא שלא נרשמה מאז 1984

.
 חדשות בולטות
 אפל (AAPL) הודיעה אתמול כי היא דוחה את השקת האייפד 2 ביפן בעקבות האירועים במדינה, כמו כן אתמול קיבלה הורדה בדירוג לתשואת שוק מתשואת יתר. מנית החברה עולה בשיעור של 1.4% לאחר שאתמול ירדה בשיעור חד של כ-4%.
 ג'נרל אלקטריק (GE) הודיעה כי היא משהה לעת עתה את פעילות חטיבת הכורים הגרעיניים שלה בשל האירועים האחרונים ביפן. שווי פעילות החטיבה מוערך בכמיליארד דולרים.
 חברת נייקי (NKE) צפויה לפרסם דו"חות לאחר נעילת המסחר, אנליסטים צופים לרווח של 1.12 $ למניה.
 התשואות על האג"ח ל-10 שנים נסחרות בעליה לרמה של 3.248%
 מחיר חבית נפט נסחר בעליה של 3.5% למחיר של 101.4$ לחבית

מועד עריכת הסקירה:  17/03/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב שירותי בורסה (גאון טרייד) בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת גאון ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת גאון נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (גאון טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב שירותי בורסה (גאון טרייד) כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד