סקירת וול סטריט 15.03.2011

   
המסחר בניו-יורק ממשיך להתנהל על רקע האירועים והדיווחים השוטפים המגיעים מהמזרח הרחוק, וכן מהמשך המהומות וההתערבות של ערב הסעודית בנעשה בבחריין. בפתיחה המדדים נסחרו בירידות של כ- 2.5%, אך לקראת סיום המסחר הירידות התמתנו כשהמדדים נסחרו כשעה לפני הנעילה בירידות של כ1.1%. עיני המשקיעים עקבו בעיקר אחר הדיווחים מיפן אודות המצב הנפיץ בכורים הגרעיניים, מה שעלול להוביל לאסון גרעיני במדינה. יפן מנסה להעריך כעת את הנזק הרב שנגרם בעקבות אסון הטבע והשווקים ברחבי העולם תופסים גם הם את המשבר ומעכלים אותו, מדד הניקיי היפני נפל היום בשיעור של 10.5%. שר האוצר האמריקני ניסה היום להרגיע ואמר כי "ליפן אין צורך למכור אגרות חוב של ממשלת ארה"ב  והיא יכולה להתמודד עם מאמצי השיקום הכלכליים והאנושיים בעקבות האסון" מעבר לדיווחים באתרי החדשות בנוגע לאירועים מסביב לעולם, פורסם היום נתון מאקרו בדמות מדד האמפייר סטייט שהגיע לרמת שיא. חוסר הודאות ממשיך לשלוט בשווקים בימים האחרונים ולתעתע במשקיעים ברחבי העולם, לקראת סיום המסחר המדדים המובילים נסחרים בירידה של כ-1.1%.


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 מדד האמפייר סטייט לחודש מרץ שסוקר את נפח הפעילות של המגזר היצרני בניו-יורק הציג עליה לרמה של 17.5 נקודות.
 נתוני היצוא והיבוא של ארה"ב לחודש פברואר, המחירים של היצוא והיבוא רשמו עליה של 1.2% ו-1.4% בהתאמה.
 לקראת סיום המסחר תפרסם ועדת השוק הפתוח של הפד את החלטת הריבית המוניטרית לחודש אפריל.


 חדשות בולטות


 מנכ"ל ענקית המחשוב HP (HPQ) הכריז אתמול על כך שהחברה עתידה לבנות מערכות הפעלה על בסיס ווב ולהיכנס לתחום מחשוב הענן
 ג'נרל אלקטריק (GE) נסחרת בירידה של 1.5% בעקבות המשבר ביפן, כזכור ג'נרל אלקטריק היא בין החברות שבנו את הכורים הגרעיניים שעומדים כעת במוקד החשש לאסון גרעיני ביפן.
 מחיר הנפט נותר נסחר בירידה של 1.8% למחיר של 99.375$ דולר לחבית.
 התשואות על האג"ח ל-10 שנים נסחרות בעליה לרמה של 3.323 %
 בהמשך מפורסמים המדדים המובילים בסגירה

 

מועד עריכת הסקירה:  15/03/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב שירותי בורסה (גאון טרייד) בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת גאון ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת גאון נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (גאון טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב שירותי בורסה (גאון טרייד) כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד