סקירות וול סטריט 10.03.2011

 
המסחר בניו-יורק ממשיך להתנהל על רקע האירועים והדיווחים המאקרו כלכליים מתוך ארה"ב וכן החששות המאקרו כלכליים וכמו גם הפוליטיים מרחבי העולם. טרם פתיחת המסחר פורסמו נתונים בנוגע לדרישות ראשוניות לדמי אבטלה שפיספסו את תחזיות האנליסטים מה שהוריד את החוזים לפני פעמון הפתיחה, כמו כן נרשם גידול בגרעון המסחרי של ארה"ב. משבר החוב של אירופה מסרב לרדת מהכותרות, היום דווח כי סוכנות הדירוג מוד'יס הורידה היום את דירוג האשראי של ספרד לרמה של  Aa2מרמה של Aa1 מה שלא תרם למצב הרוח העולמי בשווקים. המזה"ת כמובן ממשיך להיות במוקד העניינים, מחר מתוכנן בסעודיה "יום זעם" מה שמגביר את העצבנות ואי הודאות בקרב המשקיעים, לקראת סיום המסחר הגיעו דיווחים ראשוניים על התנגשויות בין שוטרים למפגינים בסעודיה מה שמגביר את המתח עוד יותר לקראת סיום תפילות יום השישי מחר. לקראת הסגירה המדדים נסחרים בירידות של כשני אחוז.


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 מספר תביעות האבטלה הראשוניות עלה לרמה של 397 אלף תביעות, הצפי היה לעליה מתונה יותר.
 נתוני מאזן הסחר של ארה"ב הציגו גידול בגירעון המסחרי של 15.1% לרמה של 46.3 מיליארד דולר וגבוה מהצפי שעמד על 41.5 מיליארד דולר.


 חדשות בולטות


  גיוון אימג'ינג (GIVN) הודיעה היום כי ה FDAהעניק מחדש את האישור לגלולת הצילום שכעת כוללת פיתוח נוסף שיסייע באבחון מחלת קרוהן.
 חברת השבבים ארם הולדינגס (ARMH) יורדת בוול סטריט לאחר שמוקדם יותר צנחה בלונדון בעקבות סקירה שלילית מצד ג'י פי מורגן.
 הנפט נסחר בירידה  של 0.8% למחיר של 104.1 דולר לחבית.
 התשואות על אג"ח אמריקניות ל 10 שנים יורדת לרמה של 3.469%.


מועד עריכת הסקירה:  10/03/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב שירותי בורסה (גאון טרייד) בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת גאון ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת גאון נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (גאון טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב שירותי בורסה (גאון טרייד) כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד