סקירת וול סטריט 07.03.2011

שבוע המסחר נפתח כאשר המדדים המובילים בוול סטריט צונחים כלפי מטה תוך שהם מוחקים את העליות הקלות שנרשמו בפתיחה. הירידה במדדים מוסברת בעיקר על ידי הורדת ההמלצה לסקטור המוליכים למחצה, בנק וולס פרגו (WFC) הוריד את המלצתו לסקטור ל"תשואת שוק" במקום ההמלצה הקודמת, "תשואת יתר", ההורדה התבצעה לראשונה מזה שנתיים. המשקיעים ברחבי העולם מביטים בדאגה גם היום לכיוון מחיר הנפט כאשר מחירה של חבית עולה בכ-.2%. ישנם דיווחים סותרים בכלי התקשורת בנוגע לפגיעה במתקני הנפט בלוב, במקביל דווח כי ממשל אובמה שוקל לפתוח חלק מרזרבות הנפט של ארה"ב כדי לנסות ולהוריד את מחירו של "הזהב השחור". סוכנות מודיס דיווחה כי הורידה את דירוג החוב של יוון ב3 דרגות לרמה של B1. לקראת סיום המסחר המדדים המובילים נסחרים במגמה שלילית, מדד הנאסד"ק יורד ב1.2% כאשר סקטור הטכנולוגיה מכביד ומושך מטה.


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 לקראת סיום המסחר יפורסם נתון אשראי הצרכנים לחודש ינואר, צפי הכלכלנים עומד על 3.4 מיליארד דולר.

חדשות בולטות


  ענקית הטלקומוניקציה בארה"ב AT&T (T) הודיעה כי סמנכ"ל הכספים צפוי לפרוש מהחברה ב-1 ביוני עת יוחלף ע"י מבקר הפנים ג'ון סטפנס. המנייה נסחרת בעלייה של 0.1%.
 ענקית התרופות הגנריות הישראלית טבע ((TEVA יורדת היום בכ2% זאת לאחר שדווח בסוף השבוע כי החברה הגישה ערעור על החלטת בית משפט בארה"ב שקבע שעליה לפצות חולה ב365 מיליון דולר לאחר שנדבק בצהבת נגיפית (הפטיטיס C) לאחר שימוש בתרופת החברה.
 יצרנית השבבים הישראלית טאואר (TSEM) הודיעה היום כי חתמה עם צבא ארה"ב על חוזה לפיתוח חיישנים למערכות לראיית לילה.
 חברת ווסטרן דיגיטל (WDC) המייצרת כוננים קשיחים ומדיה לאחסון דיגיטלי, הודיעה היום כי היא רוכשת את חטיבת האחסון של היטאצ'י (HIT) תמורת 4.3 מיליארד דולר. מניית WDC מזנקת בכ 15%. ואילו מניית HIT עולה בכ-6%.
 הנפט נסחר בעליה של 2.06% למחיר של 106.6 דולר לחבית.
 התשואות על אג"ח אמריקניות ל 10 שנים עולה לרמה של 3.49%.
 בהמשך מפורסמים המדדים המובילים בסגירה

מועד עריכת הסקירה:  07/03/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב שירותי בורסה (גאון טרייד) בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת גאון ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת גאון נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (גאון טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב שירותי בורסה (גאון טרייד) כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד