סקירות וול סטריט 28.02.2011

   
יום המסחר האחרון לחודש פברואר נסחר במגמה מעורבת עם נטייה לעליות וזאת בהמשך לסגירה החיובית ביום שישי על רקע נתוני מאקרו טובים ואופטימיות בקשר לרגיעה סביבה המזה"ת והאירועים הפוליטיים באיזור. המסחר לווה בשלל נתוני מאקרו ששפכו אור בנוגע למצב המשק האמריקני והמשך ההתאוששות שלו, הנתונים היו מעורבים כאשר המגזר היצרני הציג קריאה חזקה במדד מנהלי הרכש. הנפט כרגע נסחר כמעט ללא שינוי לפי בדיקה אחרונה. לקראת סיום המסחר המדדים נסחרים במגמת עליה כאשר מדד הדאו מוסיף לערכו 0.8%.
נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 מדד מנהלי הרכש של שיקגו לחודש פברואר הציג קריאה של 71.2 נקודות.


 חדשות בולטות


 אמזון (AMZN) החברה קיבלה הורדה בדירוג לנייטרלי מצד בנק UBS לאחר גידול בעלויות, המנייה נסחרת בירידה של כ-2%.
 חברת (AES) ענקית אחזקות האנרגיה והחשמל העולמית דיוחה על תוצאותיה לרבעון האחרון של שנת 2010. המניה הציגה גידול ברווח לרמה של 23 סנט למניה בעיקר בשל צריכה מוגברת בשוק הלטיני ובאסיה. צפי האנליסטים לעומת זאת עמד על 27 סנט למניה.
 פרוטליקס (PLX) – המניה נחתכה ביום שישי בכ-30% לאחר שהFDA, מנהל התרופות האמריקני הוציא לחברה כרטיס צהוב והשהה את קבלת האישור של החברה לתרופה במחלת הגושה.
 חברת קומברס (  (CMVTהודיעה על שינויים בדרג הניהול של החברה, מנכ"ל החברה מאז  2007.
 הנפט נסחר בירידה של 0.82% למחיר של 97.02 דולר לחבית.
 בעמוד הבא מפורסמים המדדים המובילים בסגירה

 

 

 

מועד עריכת הסקירה:  28/02/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב שירותי בורסה (גאון טרייד) בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת גאון ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת גאון נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (גאון טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב שירותי בורסה (גאון טרייד) כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד