סקירות וול סטריט 24.02.2011

 
המסחר בניו-יורק ממשיך להתנהל במקביל לאירועים הפוליטיים ברחבי המזה"ת כאשר המהומות ברחבי המזה"ת פותחות את מהדורות החדשות. המסחר ברובו התנהל במגמה מעורבת זאת לאחר שארה"ב איימה בשליחת כוחות נאט"ו לשמי לוב כדי לעצור את הפצצות מהאויר שם ע"י ממשל קדאפי. זירת המאקרו הפיחה מעט אופטימיות בשוק כאשר נתון האבטלה הציג ירידה חדה מהתחזיות וכן על עלייה בהזמנות מוצרים בני קיימא, מנגד מחירי הנפט ממשיכים להיות גבוהים ברמה של כ98 דולר לחבית וזאת לאחר שסעודיה הודיעה כי תגדיל את תפוקת הנפט ממנה על רקע השיבושים באספקת הנפט מלוב. ענקית הרכב ג'נרל מוטורס (GM) דיווחה היום על רווחיה ולראשונה דיווחה על רווחיות לאחר 7 שנים שבה רשמה הפסדים בשורת הרווח. המשקיעים ימשיכו מחר לעקוב אחר ההתפתחויות בלוב ומהחשש שמא ההתקוממויות יזלגו לסעודיה, כמו כן מחר צפויה הודעת מנהל התרופות האמריקני (FDA) למוצר של חברת פרוטליקס לטיפול במחלת הגושה. לקראת סיום המסחר המדדים נסחרים במגמה מעורבת כאשר מדד הנאסד"ק עולה בכחצי אחוז.


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 נתון תביעות האבטלה הציג ירידה של 22 אלף תביעות לרמה מתואמת של 391 אלף תביעות. הצפי היה לירידה מתונה יותר לרמה של 405 אלף תביעות.
 מכירות של מוצרים ברי קיימא לינואר, הנתון הציג עליה של 2.7% כאשר הצפי עמד על עלייה של 3% במכירות.


 חדשות בולטות


  ענקית הביגוד האמריקנית (GAP) תרכז עניין כשתפרסם את דוחותיה לרבעון האחרון של 2010 לאחר המשחק. הצפי הוא לרווח של 57 סנט ולעלייה של 0.6% ברווחים לעומת הרבעון האחרון.
 חברת אפלייד מטריאל תדווח גם היא כאשר הצפי עומד על רווח 33 סנט למניה לעומת רווח של 13 סנט למניה ברבעון המקביל אשתקד.
 ענקית הקמעונאות טרגט (TGT) צפויה להציג רווח של 1.39 דולר למניה, תוצאות חברות הקמעונאות משמשות בד"כ  אינדיקציה לגבי חוזקו של המשק וכח הקנייה האמריקני.
 ענקית הביטוח AIG תפרסם את תוצאותיה הכספיות היום לאחר המסחר כאשר הצפי הוא להפסד רבעוני שהממוצע עומד על 18 דולר למניה.
 הנפט נסחר בירידה של 2.06% למחיר של 96.075 דולר לחבית.
 בעמוד הבא מפורסמים המדדים המובילים בסגירה

מועד עריכת הסקירה:  24/02/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב שירותי בורסה (גאון טרייד) בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת גאון ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת גאון נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (גאון טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב שירותי בורסה (גאון טרייד) כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד