סקירות וול סטריט 18.02.2011

   
יום המסחר האחרון לשבוע זה התנהל על רקע פקיעת האופציות בוול סטריט, כאשר המדדים נסחרים קרוב לרמות הבסיס ברוב שלבי המסחר. אמש סגרו המדדים בשיא של כשנתיים וחצי בגיבוי חדשות מאקרו כלכליות טובות ועונת דו"חות חיובית של רוב החברות במדד ה -S&P 500 כשאפילו נוריאל רוביני רואה השחורות בדרך כלל הביע את אמונו בשוק. מעבר לאווירה האופטימית עדיין קיימת היא ודאות במתרחש במזה"ת שכרגע בעיקר משפיעה על מחירי הנפט העולמיים. אי-ודאות גם במניית אפל בהקשר למצב בריאותו הרופף של מנכ"ל החברה הפורש סטיב ג'ובס, אתמול פורסם במספר צהובונים כי לג'ובס נותרו כ-6 שבועות לחיות. בשבוע הבא המסחר יתחדש שוב ביום שלישי כשביום שני לא יתקיים מסחר לרגל יום הנשיאים. ברקע למסחר מתקיימת ועידת 20 המדינות המתועשות בפריז כאשר במוקד חשש מאינפלציה מסביב לעולם. לקראת סיום המסחר המדדים נסחרים קרוב לרמות הבסיס. מדד הנאסד"ק יורד בשיעור של כ-0.1%.


נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט
 היום לא פורסמו נתוני מאקרו


 חדשות בולטות
 אפל (AAPL) מרכזת עניין וממשיכה גם היום לרדת לאחר השמועות על מצבו הרפואי של סטיב ג'ובס.
 ענקית הרכב האמריקנית פורד (F) הודיעה כי היא מקימה חברת בת ברוסיה שתהיה אחראית לייצור והפצת דגמי פורד ברוסיה.
 טבע מושפעת מהחלטת ענקית התרופות הגרמנית מרק שביטלה לאחרונה את בקשה לשיווק תרופה מתחרה לתרופה של טבע לטיפול במחלת טרשת נפוצה, הקופקסון. כך מדיווח של מנהל התרופות האירופי (EMA).
 ענקית הרכב היפנית הונדה (HMC) הודיעה על קריאה חוזרת לתיקון (Recall) לכ700 אלף מכוניות עקב בעיה באחד מרכיבי המנוע.
 הבנק ג'י פי מורגן (JPM) מגדיל את מענק המניות המוגבלות למנכ"ל ג'ימי דיימון ב-2010.
 רדוור (RDWR) , החברה בכותרות לאחרונה בעקבות פרסומים על רכישתה מצד חברות בין היתר ענקית המחשבים HP, כמו כן האחים זיסאפל מימשו לאחרונה כ-6% מהון המניות של החברה בתשואה של מאות אחוזים.
 התשואות על האג"ח ל-10 שנים נסחרות בירידה לרמה של 3.614%.
 הנפט נסחר בירידה של 0.82% למחיר של 84.87 דולר לחבית.
 בעמוד הבא מפורסמים המדדים המובילים בסגירה

 

 

מועד עריכת הסקירה:  18/02/2011


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב שירותי בורסה (גאון טרייד) בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת גאון ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת גאון נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (גאון טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב שירותי בורסה (גאון טרייד) כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד