סקירות וול סטריט 17.02.2011

 
המסחר בבורסת ניו יורק התאפיין היום בעליות שערים שהתגברו מעט לאורך השעות האחרונות של המסחר.  זאת לאחר שמוקדם יותר נרשמה מגמה שלילית ברקע לשורה של נתוני מאקרו מעורבים. ברקע למסחר, הפדרל רזרב ממשיך את תמיכתו בכלכלה האמריקנית, מה שמחדיר אופטימיות לשוק. נוריאל רוביני, מי שנודע כ"נביא הזעם" שחזה את משבר האשראי והזהיר חדשות לבקרים מפני מיתון כלכלי נוסף בארה"ב, משנה טון וסבור כי שוק המניות האמריקני ימשיך לעלות. אמש טען רוביני כי "מדדי המניות בארה"ב צפויים לעלות בחודשים הקרובים", וציין כי הסיבה לכך הם הדוחות הכספיים הטובים שצפויות להציג החברות. לקראת סיום יום המסחר המדדים המובילים נסחרים במגמה חיובית של כ-0.2% בהובלת סקטור האנרגיה והמוצרים.

נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט


 מדד המחירים לצרכן בחודש ינואר בארה"ב עלה ב-0.4%, מעל לתחזיות מוקדמות שצפו עלייה של 0.3%.
 מספר התביעות לדמי האבטלה עלה בשבוע שנגמר ב-12 לפברואר ל-410 אלף מ-385 אלף. זאת למרות צפי ל-408 אלף תביעות
 מדד האינדיקאטורים המובילים לחודש ינואר עלה ב-0.1%. ציפיות האנליסטים עמדו על עלייה של 0.2% בחודש ינואר.

חדשות בולטות
 מניית אפל (AAPL) מרכזת עניין לאחר שצהובון הבריטי "הדיילי מייל" פרסם אמש כי למייסד אפל סטיב ג'ובס נותרו 6 שבועות בלבד לחיות. ג'ובס צולם כשהוא יוצא ממרכז רפואי בניו-יורק. ג'ובס, החולה בסרטן הלבלב, פרש לפני כחודש על פרישתו מניהול החברה מסיבות רפואיות.
 גוגל (GOOG)גם כן מרכזת עניין לאחר השיקה אתמול שירות אשר מאפשר למו"לים לשמור 90% מההכנסות ממנויים לתכניהם באמצעות מגוון מחשבים ומכשירי טלפון סלולאריים, זאת יום לאחר שאפל השיקה מערכת דומה שמאפשרת למו"ל לשמור על רק 70% מההכנסות.
 נפט נסחר בירידה של 0.33% למחיר של 86.575$ לחבית.
 התשואות על האג"ח ל 10 שנים נסחרות בירידה לרמה של 3.57%.

גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב שירותי בורסה (גאון טרייד) בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת גאון ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת גאון נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (גאון טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב שירותי בורסה (גאון טרייד) כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.


 

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד