סקירות וול סטריט 14.01.2011

 
שבוע המסחר ננעל ביום מסחר שנפתח אדום ובמהלכו עבר לעליות שערים על רקע שלל נתוני מאקרו וכן דו"חות חיוביים. סקטור הפיננסים משך מעלה את השוק בעקבות דו"ח חיובי שפרסם בנק ג'י פי מורגן (JPM). הדו"חות הציגו שורת הכנסות ורווח נקי גבוהים מהתחזית. עונות הדו"חות העלתה הילוך כאשר עוד חברות ממשיכות לדווח את תוצאותיהן לרבעון האחרון לשנת 2010, אתמול ענקית השבבים אינטל דיווחה על עליה בהכנסות מעבר לצפי האנליסטים. המדדים לא עצרו למרות שאירופה ממשיכה להדאיג. למרות שהשבוע פורטוגל וספרד הצליחו לגייס חוב בהנפקות אג"ח מוצלחות, היום סוכנות הדירוג פיץ' הורידה את דירוג האשראי של יוון מרמה של BB+ לרמה של BBB-. לקראת סיום המסחר המדדים המובילים נסחרים בעליה של כ-0.6% בהובלת סקטור הפיננסים.

נתונים בולטים  *להסבר ומועד פרסום הנתונים ניתן לעיין באתרנו תחת מסחר בבורסה – וול- סטריט

 טרם פתיחת המסחר פורסם מדד המחירים לצרכן לחודש דצמבר. המדד הציג עליה של 0.5%, הצפי עמד על עלייה של 0.4%.
 מדד המחירים ליצרן הציג עליה של 1.1% לעומת צפי של 0.9%.
 נתון מכירות קמעונאיות לדצמבר אכזב מעט כאשר הציג עליה במכירות של 0.6% כאשר הצפי עמד על עליה של 0.8%.
 מדד אמון הצרכנים של אוניברסיטת מישגן הציג ירידה מפתיעה לרמה של 72.7 נק' לעומת צפי מוקדם לעלייה ל 75.5 נק'.

חדשות בולטות

 ג'י פי מורגן (JPM) הודיעה על זינוק של 47% ברווח הנקי וכן על עליה בהכנסות מ10.57 מיליארד דולר לסך של 11.37 מיליארד דולר.
 אינטל (INTC) דיווחה אמש על רווח של 59 סנט למניה ועקפה את התחזיות בשוק שעמדו על רווח של 53 סנט למניה, החברה פרסמה תחזית לפיה היא מצפה להכנסות בסך 11.5 מיליארד דולר ברבעון הנוכחי.
 ענקית הקניות החברתיות גרופון מתכננת הנפקה ראשונה לציבור בשווי של כ-15 מיליארד דולר.
 נפט נסחר בירידה של 0.11% למחיר של 91.5$ לחבית.
 התשואות על האג"ח ל 10 שנים נסחרות בעליה לרמה של 3.32%.


גילוי נאות

מסמך זה הוכן על ידי מיטב שירותי בורסה (גאון טרייד) בע"מ, בהסתמך על מידע זמין לכל הציבור, נתונים שפותחו על ידי אנליסטים מקבוצת גאון ומקורות אחרים הנחשבים מהימנים ומבלי לבצע בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנות המידע. על אף שהחברה וקבוצת גאון נקטו בכל כללי הזהירות הסבירים על מנת להבטיח שהעובדות הנכללות במסמך מדויקות וכי הדעות הנכללות במסמך סבירות והגיוניות במועד פרסומן, אין נושאי המשרה בחברות השונות ב"מיטב" והעובדים בהן אחראים בדרך כלשהי לתוכן המסמך.
"מיטב", נושאי המשרה, מנהליה ועובדיה אינם לוקחים על עצמם כל אחריות שהיא לכל הפסד ישיר או נסיבתי הנובע משימוש במסמך זה או במסמכים אחרים הקשורים אליו.
מסמך זה אינו ייעוץ השקעות ואינו מהווה הזמנה לרכישת או מכירת ניירות ערך ונכסים פיננסים. העושה שימוש באמור בתוכנו של מסמך זה עושה זאת על אחריותו הבלעדית.
חברות מקבוצת מיטב/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה עשויים, בהתאם למגבלות הדין, לרכוש ו/או למכור ו/או להתעניין עבור עצמם בניירות ערך ו/או נכסים פיננסים הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לחברה הנסקרת. חברות מקבוצת מיטב עוסקות בחיתום, הנפקת תעודות סל בניהול קופות גמל, קרנות נאמנות, תיקי השקעות, שיווק השקעות. חברות מקבוצת מיטב מחזיקות ו/או עשויות להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותן השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת . כן עשויה קבוצת מיטב (גאון טרייד) לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים.
החברה הינה בעלת רישיון למתן שירותי שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך והיא חברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
מסמך זה הינו בבעלות קבוצת מיטב שירותי בורסה (גאון טרייד) כמו גם זכויות היוצרים עליו, ואין להעתיק או להפיץ כל חלק ממנו בשום אמצעי ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.


 

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

וול סטריט
דלג על וול סטריט
עבור לתוכן העמוד