חוברת הדרכה למערכת מיטב דש טרייד web

מיטב דש טרייד

חוברת הדרכה למערכת מיטב דש טרייד web.

במיטב דש טרייד תוכל לקבל את מערכת המסחר המקוון המתקדמת בישראל.
המערכת מעניקה לך את ארגז הכלים המושלם בדרך להצלחה במסחר העצמאי בשוק ההון.

נתונים כללים

בעת פתיחת המערכת, מומלץ ללחוץ על מקש F11 או לחילופין בדפדפן אינטרנט ללחוץ:
תצוגה ◄ מסך מלא. לאחר מכן, יש ללחוץ על הגדרות ◄כללי◄תצוגת מסך מותאמת.

 

חשוב לדעת - אייקון הגדרות, קיים בכל החלוניות והוא מאפשר התאמה אישית של החלונית הרלוונטית, כגון: בחירת טווחי זמן בגרף, בחירת חודש פקיעה באופציות, הוספת ני"ע לרשימת מעקב ועוד...

הנתונים במערכת מופיעים בהשעיה של 20 דקות. לחיצה על שורת נייר הערך תיתן ציטוט בזמן אמת.

יש אפשרות לקבל סטירמר מלא במניות או נגזרים בעלות נוספת, או בכפוף להיקף הפעילות.

המערכת מגיעה עם מספר מסכים בנויים מראש לנוחות המשתמש. מסכים אלו אינם ניתנים לשינוי, והם מכילים את כל החלונות והפונקציות המרכזיות שצריך הסוחר / המשקיע.. עם זאת, אחד החידושים המרכזיים שגאון טרייד מביאה לתחום מערכות המסחר הוא האפשרות לבנות מסכי מערכת נוספים בהתאמה אישית.

פעולת בנית המסך היא פשוטה ומהירה:

הקמת דפים בהתאמה אישית

נעזר בתפריט שמצוי מצד שמאל למעלה של כל מסך: ראשית נפתח דף ו/או לשונית ואח"כ נציב את החלונות המתאימים לנו:

· פונקציה מתקדמת וחדשנית נוספת היא קישור בין החלונות בתוך המסך, אפשרות זו חוסכת זמן וטעויות:

סנכרון/ קישור חלונית : על מנת לסנכרן בין החלוניות יש ללחוץ קליק שמאלי של העכבר, על כותר החלונית הראשית (לדוגמה: ניירות למעקב) - מודול ◄ הוסף קישור ◄ בחירת החלונית שתקושר לחלונית הראשית: גרף, שליחת הוראה, ספר הפקודות.....

 

· כמה הסברים על המסך והחלוניות:

בחלון הסטנדרטי הראשי של המערכת (מיד בהמשך) יש רשימת מעקב אישית, גרף, ספר פקודות, חלון העברת הוראות, חלון פקודות והוראות שהועברו, וחלון חדשות.

למרות שהחלונות מקושרים (לחיצה על ני"ע ברשימת המעקב תשנה את החלונות של הגרף, ספר הפקודות וחלון העברת הוראות בהתאמה לני"ע בנדרש) – עדין ניתן לבצע פעולות בעזרת מקשי הקיצור.

בנוסף – תוכלו לראות הסבר ודוגמאות של השיפור המרכזי השני של המערכת – פקודות מתקדמות.

פקודות מתקדמות:

* פקודת קטיעת הפסד (stop limit) - סטופ הינו הטריגר, אשר שולח הוראת LMT למכירה, על מנת להגביל את ההפסד. שער הטריגר מופעל ע"י עסקה אחרונה.

 לדוגמה: דני קנה מניה בשער 100 אג'. לאחר שקנה את הנייר, משום שחשש מירידות שערים. קבע שער טריגר בשער 80 אג' שישלח לשוק הוראת LMT למכירה ב-75 אג' וכך הגביל בעצם את ההפסד ל- 25% (מותנה כמובן בהיצע וביקוש)

* פקודת קטיעת הפסד (stop loss) - סטופ הינו הטריגר, אשר שולח הוראת MKT למכירה, על מנת להגביל את ההפסד. שער הטריגר מופעל ע"י עסקה אחרונה.

 לדוגמה: דני קנה מניה בשער 100 אג'. לאחר שקנה את הנייר, משום שחשש מירידות שערים. קבע שער טריגר בשער 80 אג' שישלח לשוק הוראת MKT למכירה.

חשוב לציין, כי דני לא יוכל לדעת באיזה שער תימכר הפוזיציה, משום שהשער תלוי בהיצע ובביקוש באותו רגע, בהתאם למסחר.

פקודת מימוש רווח (Take Profit)- הסטופ המקביל – העליון - הינו הטריגר, אשר שולח הוראת LMT למכירה, על מנת לממש את הרווח. שער הטריגר מופעל ע"י עסקה אחרונה.

לדוגמה: דני קנה מניה בשער 100 אג'. לאחר שקנה את הנייר. ירצה לממש את הרווח מתוך מומנטום של עליות, כלומר לנצל מומנטום טכני/ או פריצה למעלה של המניה כדי להכניס הוראת מכירה. מאחר ואינו עוקב כל הזמן על תיק ההשקעות שלו, קבע שער טריגר בשער 120 אג' שבו תשלח לשוק הוראת LMT למכירה ב-125 אג' .אם אכן יהיה זה תרחיש פריצה, יוכל לממש בעצם את הרווח ב 25% (מותנה כמובן בהיצע וביקוש – ואם אכן יהיה ביצוע).

פקודת קנייה עתידית (Buy Above)- הינה פקודת לקנייה, בשער עתידי הגבוה, משער השוק הנוכחי.

 לדוגמה: דני מאמין, שמניה נעה בתחום דשדוש מסוים, בין רמת מחירים של 80 אג' ל-100 אג', וברגע שתפרוץ את קו ההתנגדות (100 אג') היא תפרוץ הלאה בגובה הדשדוש, כלומר תגיע עד לשער 120 אג', ולכן דני שלח הוראת buy above: הטריגר נקבע ל-100 אג' עם LMT קניה בשער 102 אג', ואכן ברגע שבוצעה עסקה בשער 100 אג' נשלחה הוראת קנייה בשער 102 אג' ובוצעה. לעומת זאת אם כרגע השער הינו 80 אג' ודני ישלח הוראת קניה ב-LMT (רגילה) יהיה לדני ביצוע מיידי.

עדכון/ ביטול פקודה : יבוצע דרך חלונית "הוראות וביצועים".

 

 מסחר באופציות

להלן מסך שנבנה עבור מסחר באופציות. ניתן לראות בחלון עליון את האופציות כולן לפי תאריך פקיעה, או רק את אלו שקרובות לכסף. החלון מתחתיו הוא חלון הוראות וביצועים, ודרכו ניתן מיד לשנות או לבטל פקודות.

 

 


פלא מניות (ובדומה גם לאופציות)

כאן אנו מאפשרים ללקוח לשלוח "סל" של פקודות במספר ני"ע בו-זמנית, מניות או אופציות.

 

לשאלות נוספות או הדרכה:

חייגו 03-7778277

או צרו קשר דרך האתר בכתובת - http://www.meitavtrade.co.il/contact.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

בורסה תל אביב
דלג על בורסה תל אביב
עבור לתוכן העמוד