סקירה קצרה - מניות בכותרות - 19.9.10

מניות במרכז

 

השבוע הודיעה אלביט הדמיה כי תכניס את פעילות זרוע המדיקל שלה לתוך השלד הבורסאי אנטר הולדינגס. החברות חתמו על הסכם לפיו תעביר אלביט הדמיה את אחזקותיה בחברת אינסייטק (54.7%) ובחברת גמידה סל (28.3%) לאנטר הולדינגס תמורת הקצאת 90% ממניותיה של אנטר הולדינגס והקצאת אופציות ללא תמורה וללא תוספת מימוש כך שאלביט הדמיה תחזיק ב-98.6% מאנטר הולדינגס.

 

מניית בית ההשקעות כלל פיננסים נסחרה על רקע הצעתה של חברת האם כלל ביטוח לרכוש את מניותיה של כלל פיננסים במחיר של 3.3 שקל למניה.

 

שטראוס הודיעה השבוע כי תשלם 33 מיליון דולר עבור יצרנית רטבי הסלסה CCF הפועלת בארה"ב. הרכישה תבוצע באמצעות יצרנית הסלטים האתניים סברה, ששטראוס מחזיקה ב-50% ממנה. השותף השני בסברה הוא פפסי.

 

אורמת טכנולוגיות חתמה על מזכר הבנות עם חברת סולאר מילניום הגרמנית בניסיון להעמיק את מעורבותה בשוק האנרגיה התרמו סולרית. אורמת וסולאר הקימו חברה משותפת שתתמודד במכרז לפיתוח, הקמה והפעלה של תחנת כוח תרמו סולרית בהספק של כ-120 מגה-ואט באתר אשלים בהשקעה מוערכת של 500 מיליון דולר.

 

קבוצת דלק דיווחה השבוע כי היא מוכרת את השליטה בחברת דלק רכב לחברה שבבעלות גיל אגמון, המנכ"ל הנוכחי של דלק רכב ועד כה בעל המניות השני בגודלו בחברה. המחיר שסוכם הוא 50 שקל למניה ובתמורה כוללת של כמיליארד.

 

 

 


מסמך זה הוכן על-ידי מיטב בית השקעות בע"מ ו/או על-ידי אחת או יותר מהחברות שבשליטתה. מסמך זה אינו מהווה תחליף לייעוץ אישי


המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם, ועל כל אדם להתייעץ עם יועץ ו/או משווק השקעות בכל הנוגע לביצוע פעולה במוצרים פיננסיים ועם יועץ פנסיוני ו/או סוכן שיווק פנסיוני בכל הנוגע להצטרפות או עזיבת מוצרים פנסיוניים. כמו כן, מסמך זה אינו מהווה הצעה או המלצה לרכישת או מכירת מוצר פיננסי, לרבות קרן השתלמות, אופציות, יחידות השתתפות בקרן נאמנות או כל נייר ערך או מוצר פיננסי אחר, ואינו מהווה הצעה להצטרפות או עזיבת מוצר פנסיוני, לרבות קופת גמל, קרן השתלמות, קרן פנסיה או תכנית ביטוח. רכישת מוצר פיננסי בגינו נדרש פרסום תשקיף ודיווחים מיידיים, לרבות יחידות בקרנות נאמנות, תעשה על פי התשקיף והדיווחים המיידיים שבתוקף. כמו כן, מיטב בית השקעות בע"מ, וכן חברות שבשליטתה עוסקות, בין היתר, בניהול תיקי לקוחות, ניהול קרנות נאמנות, ניהול קופות גמל, ניהול קרנות השתלמות, ניהול קרנות פנסיה וחיתום, ועשוי להיות למי מהן עניין אישי במסמך זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמן ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. האמור במסמך זה נאסף ו/או מתבסס על מידע ממקורות שונים ולא בוצעה על-ידי מיטב בית השקעות ו/או כל חברה שבשליטתה בדיקה עצמאית של המידע האמור. האמור במסמך זה כולל הערכות, אומדנים ו/או תחזיות. מיטב בית השקעות בע"מ וכן כל חברה בשליטתה אינן אחריות לכל נזק, אובדן, הפסד או הוצאה מכל סוג שהוא, לרבות ישיר ועקיף, שייגרמו למי שמסתמך על האמור במסמך זה, כולו או חלקו. אין בתשואות העבר של המוצרים הפיננסיים כדי להעיד על תשואותיהם בעתיד. כל הזכויות, לרבות זכויות הקניין הרוחני, במסמך זה ובתוכנו, שייכות למיטב בית השקעות בע"מ ו/או לאחת או יותר מהחברות אשר בשליטתה, ואין לעשות בו כל שימוש שהוא, לרבות להפיצו ולהעתיקו, ללא קבלת אישורן מראש ובכתב

 

 

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

פעיל ואינו מוצג
דלג על פעיל ואינו מוצג
עבור לתוכן העמוד