עדכוני דוחות - בורסת ת"א - 6.9.10

מעבר לדף הראשי של בורסה, מניות ושוק ההוןלהלן מספר עדכונים:

 

רווחי חברת אי.די.בי אחזקות, צנחו ברבעון השני ב-93% ל-50 מיליון שקל בלבד. עיקר הירידה ברווח נובעת מהיעדר מימושים מהותיים על ידי כור תעשיות, במניות בנק ההשקעות השווייצי קרדיט סוויס, בו היא מחזיקה בכ-3.24%. את המחצית הראשונה של 2010 סיימה אי.די.בי אחזקות ברווח נקי של כ-1.1 מיליארד שקל לעומת 1.2 מיליארד שקל בתקופה המקבילה. בעקבות התוצאות תחלק החברה את הדיבידנד של 108 מיליון שקל לבעלי מניותיה.

קבוצת דלק, פרסמה את תוצאותיה לרבעון השני ולמחצית הראשונה של השנה, מהן עולה כי החברה סיימה את הרבעון עם ירידה של 71% ברווח הנקי, לעומת הרבעון המקביל ל-64 מיליון שקל. את המחצית הראשונה של השנה סיימה עם קיטון של 29.2% ברווח הנקי לעומת התקופה המקבילה, ל-269 מיליון שקל.

פרטנר דיווחה על עלייה של 10% בהכנסות שיא ברבעון השני ל-1.67 מיליארד שקל. הרווח התפעולי של החברה עלה ב-9% ל-474 מיליון שקל והרווח הנקי צמח ב-2% ל-293 מיליון שקל.

 

ומעבר לדו"חות.. בית המשפט לערעורים בוושינגטון פסק לרעתה של טבע במשפט פטנטים על התרופה אוויסטה (Evista) לטיפול בהידלדלות עצם (אוסטיאופורוזיס) ואישר את פסק הדין שקבע כי הפטנט שמגן על התרופה שפיתחה חברת אלי לילי תקף עד מארס 2014. טבע תהיה מנועה מלשווק גרסה גנרית של התרופה, אשר מכירותיה בארצות הברית בשנה האחרונה הסתכמו בכ-682 מיליון דולר.

 

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

פעיל ואינו מוצג
דלג על פעיל ואינו מוצג
עבור לתוכן העמוד