המלצות מחלקת מחקר במיטב - אורמת טכנולוגיות ונטוויז'ן - 11.8.10

למידע נוסף אודות המסחר בשוק ההון


אורמת טכנולוגיות - תשואת שוק - 31.5$

אורמת טכנולוגיות פרסמה את תוצאות הרבעון השני. ההכנסות ירדו בכ-4% והסתכמו בכ-96.2 מל"ד. במגזר החשמל המהווה את עיקר השווי של החברה צמחו ההכנסות בכ-13.6% בעיקר בגלל כניסה לפעילות חלקית, של תחנת North Brawley בהיקף של 20 MW. למרות התרומה להכנסות תחנת NB עובדת בתפוקה חלקית בלבד ולפיכך הינה הפסדית. שיעור הרווח הגולמי מייצור חשמל עמד הרבעון על כ-7.7% בלבד לעומת 30% בשנת 2009. רק בזכות הכרה חשבונאית (רצו שהדו"ח לא יהיה שחור מידי) בתחום המוצרים החברה לא רשמה הפסד משמעותי יותר

נטוויז'ן - תשואת יתר - 48 ש"ח 

החברה פירסמה תוצאות פושרות יחסית לרבעון השני של 2010. ההכנסות הסתכמו בכ-314 מיליון ₪, גידול של כ-3% לעומת הרבעון המקביל, ההכנסות הושפעו לחיוב מהרכישה של אינטרנט רימון ומנגד הושפעו לשלילה מהחלשות הדולר, אשר פוגעת מההכנסות מטלפוניה בינלאומית. הרווח התפעולי עמד הרבעון על כ-33.7 מל"ש, כ-10.8% מהמחזור לטענת החברה ממאמצי החדירה בפעילות ה-VOB החדשה המשפיעה על התוצאות לשלילה בטווח הקצר, ברבעון השני פעילות זו הפסידה כ-6.2 מל"ש לעומת הפסד של 1.3 מל"ש.

למרות ההפסדים בטווח הקצר אנו רואים בפעילות זו מאמץ אסטרטגי עבור החברה במיוחד לאור האפשרות של הקמת שוק סיטונאי לתשתיות (אחרי חייק) או כניסה של חח"י לתחום התשתיות. ניתן לראות כי כבר היום נטוויז'ן מתחילה לבנות את עצמה כמשווקת של פתרונות תקשורות מלאים לבית (תשתית + ADSL)

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

פעיל ואינו מוצג
דלג על פעיל ואינו מוצג
עבור לתוכן העמוד